Raamat: Eesti naise õnn

Kel aega üle ja tahab “huumorikirjandust” lugeda, soovitan soojalt seda raamatut. Raamatu on(vist) kirjutanud naisterahvas(tüüp:tibi), kes Hispaanias unistuste printsi leidnud ja lugejaga oma piiritut õnne jagab.
Paraku on kirjanikul arusaam Hispaaniast küll veidi kummaline ja enamasti saab raamatust teada, et Hispaania mehed on seksikad, rikkad ja huvitavad ja nende raha eest saavad Eesti naised shoppata 🙂 Eesti mehed on pesemata, mühakad ja voodis saamatud kaabakad.

Nagu Kalev Kesküla seda raamatut arvustades ütleb: “Sellesse (raamatusse)võib suhtuda kui tubli tütralapse unelmasse või kui mõne kadeda meesšovinisti pseudonüümi all kirjutatud kurja nalja.”

Ma arvan, et selle raamatu puhul(õnneks pole pidanud seda lugema nagu Kalev- ainult lappasin poes), ongi kõige toredam lugeda Kalev Kesküla arvustust tänases Eesti Ekspressis.
Kalev on ka eraldi välja toonud raamatus selle, mille peale minagi raamatut sirvides sattusin: nimelt saab raamatust teada, et Hispaania on ülipuhas maa, kunagi ei visata maha prahti(muigavad need, kes on Madriidis tapas baarides käinud nüüd ikka kõvasti!) ja prügikastidel on eraldi avad näiteks sülitamiseks ja oksendamiseks.

Aga tegelikult arvan, et lugeda seda raamatut pole vaja- Kalev peab selliseid asju oma töö pärast lugema ja ta on selleks hästi treenitud.

27 responses to “Raamat: Eesti naise õnn

  1. Jätkuks eelmisele pean ütlema, et tänu sellele kirjutisele tulnud kommentaaridele, olen ma selle raamatu suhtes ka suhtumist muutnud ja võib-olla ostangi ta kaasa, et järgmisel nädalal lennukis miskit lugeda 🙂

  2. Profa, see tuletab mulle meelde ühte ekspressi pikemat lugu eesti kahest noorest peenest literaadist, kes rääkisid ka a la sellist juttu, et söömine ja s_ttumine on pööblile.

    Wr – any publicity is good publicity.

  3. See ime pidavat olema Wimbergi sulest, kelle naine hispaanlasega jalga lasi. Seda paroodiat ei maksa nüüd küll tõsiselt võtta, mul on ainult puudest kahju, mida on selle jama jaoks kasutatud.

  4. Aitähh Karmen valgustamast- see paneb asjad paika..
    Wimberg oleks võinud rahvale jagada pigem seda, mida ta tundis kui naine ära läks ja mida ta sellest õppis.
    Praegu tundub, et ei õppinud midagi ja tema ülisuur ego on hirmsasti haiget saanud 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.