Raamat: Eesti naise õnn

Kel aega üle ja tahab “huumorikirjandust” lugeda, soovitan soojalt seda raamatut. Raamatu on(vist) kirjutanud naisterahvas(tüüp:tibi), kes Hispaanias unistuste printsi leidnud ja lugejaga oma piiritut õnne jagab.
Paraku on kirjanikul arusaam Hispaaniast küll veidi kummaline ja enamasti saab raamatust teada, et Hispaania mehed on seksikad, rikkad ja huvitavad ja nende raha eest saavad Eesti naised shoppata 🙂 Eesti mehed on pesemata, mühakad ja voodis saamatud kaabakad.

Nagu Kalev Kesküla seda raamatut arvustades ütleb: “Sellesse (raamatusse)võib suhtuda kui tubli tütralapse unelmasse või kui mõne kadeda meesšovinisti pseudonüümi all kirjutatud kurja nalja.”

Ma arvan, et selle raamatu puhul(õnneks pole pidanud seda lugema nagu Kalev- ainult lappasin poes), ongi kõige toredam lugeda Kalev Kesküla arvustust tänases Eesti Ekspressis.
Kalev on ka eraldi välja toonud raamatus selle, mille peale minagi raamatut sirvides sattusin: nimelt saab raamatust teada, et Hispaania on ülipuhas maa, kunagi ei visata maha prahti(muigavad need, kes on Madriidis tapas baarides käinud nüüd ikka kõvasti!) ja prügikastidel on eraldi avad näiteks sülitamiseks ja oksendamiseks.

Aga tegelikult arvan, et lugeda seda raamatut pole vaja- Kalev peab selliseid asju oma töö pärast lugema ja ta on selleks hästi treenitud.

27 responses to “Raamat: Eesti naise õnn

  1. Minu teooria – Grete Marquez on Sami Lotila uus pseudonüüm 🙂
    P.S Mul oli kord välismaa naine kes erinevalt Eesti naistest, kes kogu aeg peeretavad, ei peeretanud kunagi:) Ta isegi ei käinud s…al, kuna üks normaalne naine midagi nii labast ju ei tee, erinevalt Eesti naistest, kes peale peeretamise laskuvad tihti isegi nii madalale et käivad s…al. Häbi!

  2. Soovitan poest raamat ära osta, läbi lugeda ja siis kirjutada! Samuti hoiatagu hoiatajad ikka siis, kui teos läbi loetud!

  3. Minu arvamus on täiesti vastupidine- sirvin poes raamatut, loen siit ja sealt ja selle järgi teen otsuse kas maksan üle 100 raha või jätan selle ostu katki.

    See raamat minu jaoks piisav huumorikirjandus ei tundunud olevat, samuti ei saa sealt miskit uut teada… aga kindlasti leidub inimesi keda see intrigeerib ja minu jutt raamatu vastu huvi äratab. Ja kindlasti paljudel tekib selle imeliku raamatu vastu huvi, et just nimelt välja selgitada, kas seal räägitu on ikka tõsi või paroodia 🙂
    Mitte unustada, et reklaam on reklaam.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.