Raamat: Eesti naise õnn

Kel aega üle ja tahab “huumorikirjandust” lugeda, soovitan soojalt seda raamatut. Raamatu on(vist) kirjutanud naisterahvas(tüüp:tibi), kes Hispaanias unistuste printsi leidnud ja lugejaga oma piiritut õnne jagab.
Paraku on kirjanikul arusaam Hispaaniast küll veidi kummaline ja enamasti saab raamatust teada, et Hispaania mehed on seksikad, rikkad ja huvitavad ja nende raha eest saavad Eesti naised shoppata 🙂 Eesti mehed on pesemata, mühakad ja voodis saamatud kaabakad.

Nagu Kalev Kesküla seda raamatut arvustades ütleb: “Sellesse (raamatusse)võib suhtuda kui tubli tütralapse unelmasse või kui mõne kadeda meesšovinisti pseudonüümi all kirjutatud kurja nalja.”

Ma arvan, et selle raamatu puhul(õnneks pole pidanud seda lugema nagu Kalev- ainult lappasin poes), ongi kõige toredam lugeda Kalev Kesküla arvustust tänases Eesti Ekspressis.
Kalev on ka eraldi välja toonud raamatus selle, mille peale minagi raamatut sirvides sattusin: nimelt saab raamatust teada, et Hispaania on ülipuhas maa, kunagi ei visata maha prahti(muigavad need, kes on Madriidis tapas baarides käinud nüüd ikka kõvasti!) ja prügikastidel on eraldi avad näiteks sülitamiseks ja oksendamiseks.

Aga tegelikult arvan, et lugeda seda raamatut pole vaja- Kalev peab selliseid asju oma töö pärast lugema ja ta on selleks hästi treenitud.

27 responses to “Raamat: Eesti naise õnn

  1. jah, päris hea ju:
    Menstruatsioonivalud.
    Mida teab üks eesti mees nendest? Mitte midagi ei tea. Aga tahab, et talle kõik asjad ette ja taha ära tehakse. Tema tuleb töölt koju, peeretab, läheb külmkapi kallale, peeretab, võtab õlle, peeretab, vajub diivanisse, peeretab, hakkab telekat klõpsima. Ja peeretab. Põhiline ongi see, et suuremat peerukotti, kui eesti mees, pole maailmas olemas. Ja ise on ta veel nii uhke ka selle üle! Kui peeretab, siis ikka võimalikult kõvasti, ja vahib ise rõõmsa näoga ringi, nagu oleks ei tea mis suure auhinna võitnud.

  2. võijummal! Ja ma algul mõtlesin Kristeli juttu lugedes, et vaja too raamat etet võtta lugemiseks!

    Võru keeles üteldakse nii, et :
    vanamiis käänd sängün sälä, lask piiru nii nuss ku väitsega lõgatu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.