Õhtulehe ajakirjanik on kui loodusõnnetus

Tahaks elada oma vaikset elu ja ajada nii hästi kui oskan oma asja ja siis ükspäev jälle voila…. mail Õhtulehe ajakirjanikult. Tema teeb nimelt artiklit 50 Eesti parimast restoranist mis avalikustatakse neljapäeval ja nüüd hästi kiire ja muudkui vastaku restoranid tema küsimustele. Mis mind selle juures vihale ajab, on suhtumine: mingi naisterahvas, kes ennast ajakirjanikuks nimetab, arvab et tema võib tulla mulle lugema marketingi loengut kui suurt kasu mina saan,  kui ma suurima tiraaziga ajalehes oma infot avaldan. Ehk teisisõnu- ma ei saa aru kui suurt teenet Õhtuleht mulle osutab ja mis mul häda on, et ma ei taha küsimustele vastata.  Ehk siis copy-paste kirjavahetusest, kui teatasin, et ei soovi mingit infot Õhtulehte panna:

Tere!
 
Teie vastus hämmastab mind. Kuulute Eesti parimate toidukohtade nimekirja, ent ei soovi oma andmeid avalikustada. Praegusel ajal oleks see ju klientide juurde saamiseks väga hea võimalus. Mul ei ole tõesti väga palju infot enam vaja, olemas on aadress, kontakt ja lahtiolekuajad, mis pärit kodulehelt. Vaja oleks veel koha iseloomu ehk mis maa toitu pakute või kuidas oma kööki iseloomustate (eelmisel aastal oli kirjas Vahemere köök),
ja veel:

Anname ülevaate 50 Eesti parimast restoranist ja 49 ülejäänud kohal huvitaval kombel Õhtulehega probleemi pole, nemad küll soovivad oma andmeid avalikustada ja teevadki seda. Ja minu teada on Õhtuleht Eesti suurima levikuga ajaleht.
 
Mis ma oskan öelda? Eks ma ole veidrik, aga ma tõesti ei pea seda mingiks auks Õhtulehes laiutada.

32 responses to “Õhtulehe ajakirjanik on kui loodusõnnetus

 1. Võrumaal, Haanja ja Vastseliina vahel. Setomaale pole kah paljut maad.
  Andke siis ette teada ka ikka, jummal külh 🙂

  Plaanime sel suvel oma külarahva projektirahaga õppeekskursioonile viia, ühe huvitava söögikoha leidisn Sangaste Rukki Maja näol. Ma ei ole todiu- ega restoranispets aga seal rukkirestoranis pakutakse eesti toitu, nt. linnasekook jne.www.rukkimaja.ee

 2. OK, lõpetame. Ega saa salata, et ehkki saan aru ajakirjaniku eemärgist – saada kokku võimalikult palju infot – on tal sel konkreetsel juhul professionaalusest tõesti vajaka jäänud.

 3. Itile! Ikka anname teada, aga pea meeles, et tuleme ka- Rukkirestorani lähme ka kindlasti.
  Eelmisel aastal pidasime Tigu suvepäevi Värskas- mulle väga meeldis!
  Kunagi olin Süvahavval õpilasmalevas ja see kant kiskus tagasi.
  Haanja ja Vastseliina kant aga puha avastamata! Kas igipõline Ida-Viru juurtega põhjaeestlane oma keelega teil hakkama saab?

 4. võijummal 🙂 muidugi saad oma keelega hakkama. Ma ise lihtsalt nimelt kõnele siin 🙂
  Mu pärast võite mu õue pääle ka oma suvepäevad üles lüüa aga vana mädanenud sauna lammutas mees maha ja uut pole suutnud veel püsti panna. Lomp on meil küll suur aga ilma saunata on suvepäev nutune. Soovitan Tamme Puhkemaja Rõuge vallas, too jääb täpselt Haanja ja Rõuge vahele. http://www.hot.ee/tampuhkemaja, me paari nädala eest kursusekaaslastega seal pidutsesime, koos ööbimisega võtsid nad 250.- inimese pealt, seal sees oli saun ka. Koht on väga väga ilus ja ehe. Võrkpalliplats, külakiik, ujuda saab, suitsusaun kah, selline kõrvaline koht. Mu kodust sinna on miski 15 km või vähemgi. Saate mu pool ka käia või ma teie pool.
  Mõtle, tegutse.

 5. Jajah, Itchen, oli küll niimoodi… Ja oli ka see, et naistekari jättis mind õllekasse pooleks tunniks ootama, kuni nad korraks poes käivad… neli tundi läks ja naiste naastes laulsin mina “Horst Wesselit” juba… Aga üldiselt parimat, Itchen!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.