16 responses to “50 parimat restorani

  1. Noir ja Truffe on vist mingid Tartu kohvikud. Si-si peaks olema mingi pärnu puhvet. Horisont on minu teada Valgevene telekas

  2. Sellest Remmelite restoranist olen kuulnud. Kas keegi on seal ka käinud, kuidas õhkkond on? Kas perekond Remmel valmistab ise süüa ja kannab ette ja on kaasanud kõik lapsed ja lapselapsed? (ei ole irooniline küsimus)

  3. Sellest Remmelite värgist kirjutati paar nr tagasi OM-s vist. ise pole käinud, aga teistelt midagi head pole kuulnud ka. Puff värk tundub.
    Noir ja Truffe on jah tartukad. Ei mõista seda lounge-restoran-kohvik kontseptsiooni. Tartus võib süüa la Dolce Vitas (kus itaallasest kokapoiss vabal hetkel ka endale taldrikutäie teeb ja ette lauda jalkat vaatama istub) ning maailmas, mis on lihtsalt nii mõnus koht.
    Horisont on koht, kuhu tuleb minna siis, kui sa oled viking loto võidust peast segi läinud ja tahad lihtsalt Tallinna kõige kõrgemas restoranis pufitud väljamaalastega koos süüa. Nii ultrapeen omastarust, et isegi minul (kes ma vahel võin end vertigoks täitsa kokku võtta) hakkas paha. Kõrval on kokteilibaar, kus on tõesti suurepärased vaated, hiigelpaks kokteilimenüü, aga kokteilid ikka mõtetult nirud. vist mingitele valgeverelistele kosmopolitääni limpsijatele 🙂
    Ettepanek Tigulistele: võtta ette lähiaja nädalavahetuste paiku üks sõit Tammuri talurestorani.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.