16 responses to “50 parimat restorani

 1. jätkuvalt ei suuda ma aru saada, kuidas satub sellistesse nimekirjadesse Lucca restoran – sellist tallanahaks moondatud veisemaksa pole ikka kuskil näinud…

  tore on leida nimekirjast aga sellised kohad nagu Lümanda söögimaja, Piisonifarmi saloon ja Seto Tsäimaja 🙂

 2. Noh, seal on teisigi lapsusi, ma ei hakka ekstra nimetama, aga nimekiri tõstatab minu jaoks küsimuse, et kas siin väikeses Eestis peab ka ilmtingimata 50 parimat valima? Või võiks listi veidi kokku tõmmata?
  Või üleüldse, mille alusel on need parimateks tunnistatud? ma võin sealt noppida vähemalt viis, kus olen saanud uskumatult halva teeninduse osaliseks ning teised viis, kus olen söönud kurvastavalt kehva toitu ja osad neist kattuvad…
  Ok, mis ma ikka jorisen, seal on ka ausalt häid kohti, kes on aastaid oma kvaliteeti kõrgel hoidnud ja parima tiitlit tõesi väärivad.

 3. Mu mühaklikus võiks ka Eesti 50 hulka pääseda 😛
  Et siis õnnitlused Tigule enesestmõistetava tiitli pälvimisel!

 4. Ohjah, Lümanda on pakkunud küll mitmeid selliseid söögielamusi, et pärast on olnud raskusi liikuma saamisega. Lihtsalt tahaks kogu aeg veel….

  Igasuvine kohustuslik Saaremaa peatuskoht.

 5. Minul on näiteks piinlik tunnistada, et ma pole kuulnudki sellistest kohtadest nagu Si-Si, Truffe, Horisont ja Noir. Aga nimi nagu ei kutsu neid ka külastama. Aga selle suve nimekirja tuleb kindlasti Lümanda, Liiva kalakohvik, Pädaste. Siis veel Tammuri talu ja Piisonifarm. Muu nagu väga huvitav ei tundu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.