Nii on ja teistmoodi ei ole aka seadus ei ole tingimiseks.

Pole ammu midagi kirjutanud-  pea on muremõtteid täis ja halada kogu rahvale või osta Päevalehe üks lehekülg, et presidendile avalik kiri kirjutada, ka ei taha.  Eks meil oli ju teada, kui me sinna padu-ajaloolisse majja kolisime, et tuleb probleeme Tallinna Kultuuriväärtuste Ametiga, rahvakeeli muinsuskaitsega. Ühesõnaga- panime suure sildi üles, et pakume hommikusööke ja palusime vastavasisulisele sildile ajutist luba suve lõpuni üleval olemiseks. Vastus tuli eitav. Kästi 1,juuliks maha võtta, läbirääkimised vilja ei kandnud. Seega nii nõme kui see asi ka välja näeb, aga kui ei ole silti, ei ole mõtet ka hommikuti lahti hoida- sest hommikul ei julge ükski turist igaks juhuks keldrisse sisse vaadata.  Lootsime sellele, et kuna meil ei ole seinapinda, siis amet pigistab silma kinni ja ajutise loa meile annab- aga nagu öeldi seadus ei ole tingimiseks ja õige ta on.

Samas teatame, et ükskõik kel oleks vaja hommikul või lõuna ajal mingit koosolekut või ärilõunat korraldada, oleme alati valmis kuna oleme nagunii majas ja teise korruse ruum seisab tühjalt, siis 8-20 nimesest saab kasutada. Paneme ka komplektlõuna menüü oma Facebooki lehele üles.

silt

See silt peab kaduma.

 

Nädal hiljem ja noored leidsid, et ei anna alla ja ei murdu bürokraatlike raskuste all. Silt ei ole just pilgupüüdja, kuid siiki, kes natukenegi vaatab- peaks märkama. Elu läheb edasi  🙂

silt2

 

 

 

2 responses to “Nii on ja teistmoodi ei ole aka seadus ei ole tingimiseks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.