Tigu välisajakirjanduses

Kevadel käis Tigus söömas väga sümpaatne Saksa härrasmees Klaus Lenser, kes on ajakirja GourMed peatoimetaja. Ajakiri on suunatud Saksa toidunautijaist  meditsiinitöötajatele ehk tegemist üsna jõuka sihtgrupiga.
Nüüd on lõpuks härra Klausi Tallinnas käigust jutt valmis ja seda esitatakse Tallinn- Euroopa kultuuripealinn 2011 kontekstis. Ma saksa keelt ei mõista, aga saan aru, et Klaus leidis Eestist üles 5 kohta, mida ta oma jõukale  lugejale tutvustab:  Swisshotelli restorani,  Pädaste mõisa restorani, 3 õde restorani, Telegraafi ja …Tigu! Imre Kosest räägitakse ka kui gurmeekokanduse teerajajast ja pioneerist, mis näitab, et härra on Eesti asjaga  kursis.

Ma arvan, et härra Klaus tahab läbi lillede ja ridade vahelt  mingit oma sõnumit edasi anda, sest Tigusse sattus ta juhuslikult ja tema plaan ei olnud algselt kindlasti meist kirjutada.  Mis aga härrat sundis sellist “vimpkat viskama”, et ta ühte patta pani Telegraafi, Pädaste ja Tigu,  seda vist ei saagi kunagi teada 🙂  Kaldun küll arvama,  et ta elu koosneb päevast päeva ühest maailmanurgast teise sõites ja tipprestoranides einestamistes, kus talle kõik välja tehakse, et ta restoranist kirjutaks. Tigus ei teadnud keegi tast midagi ja ta sai võib-olla üle hulga aja ennast tavalise inimesena tunda…Igatahes on tore, et ta meid meeles pidas, meie kodulehelt ühe mu vana pildi  oma ajakirja “virutas” (pildil ma alles alustan Tigu tegemist ja silm veel särab!)  ning meie ootame teda alati pikisilmi külla!

Artikkel siin ( foto, kus boršisupp ja pirukad peal, väidetakse Tigule kuuluvat-kahjuks ei saa me seda au endale võtta, tegemist pisikese veaga!)

4 responses to “Tigu välisajakirjanduses

  1. Super, et Tigu äramainimist leiab!
    Loetelust tekitab kõige rohkem küsimusi Swisshotel – see oli minu jaoks täiesti keskpärase köögi ja erakordselt niru teenindusega koht. Kohalikuna ei soovitaks küll kellelegi.

  2. Swissotel sobib küll tegelikult hommikukohvi ja saiakese söömiseks (kui hinna osas silm kinni pigistada), aga see tegevus leiab aset fuajees. Ülemise korruse restoran(id) pole tõesti millegagi meelde jäänud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.