Hansapank vs Swedbank

Tehke, mis tahete, aga  ei suuda mina ära kohaneda selle Swedbääänki nimega. Minule on ta Hansapank ja oma interneti tehinguid login sisse ikka telehansa.net aadressil   või siis hansa.ee kaudu. Ja ma usun, et  minusuguseid on enamuses.

Suur aga oli mu üllatus, kui ma neljapäeval istusin Tigu ees taksosse ja palusin venekeelsel taksojuhil Pelgulinna poole sõita läbi Liivalaia Hansapanga kontori- mu ees oli noor vene rahvusest inimene, kes ei teadnud, mis asi on Hansapank ja kui ma ütlesin, et sõitku siis Liivalaia 12, teatas ta- aaaa, see on ju Swedbank ! Mjaaa… juba 1 miljoni vastu  🙂

6 responses to “Hansapank vs Swedbank

  1. Mul meenub isa jutt, kui palus paarkümmend aastat tagasi taksojuhil end Sõpruse kino juurde viia. Taksojuht ei teadnud sellist kohta, aga lõpuks taipas, et “kinoteatr Družba”.
    Mitte päris samast kategooriast, aga siiski 😉

  2. mu jaoks kasutusel kah hansa- ja ühispank, lisaks peenraha kopikas, mille kasutamise ka mia üle võtnud on, ja mille eest teda poes üks proua hurjutas, et kuidas laps ei tea, et sendid nüüd kasutusel.

  3. Kui sellistes kategooriates rääkida, siis mu Frontignani tuttava Patricku üle 80 aastane ema arvutab eurod ümber nn. vanaks frangiks. See on siis see, mis enne viimast franki kasutusel oli:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.