Mida toob aasta 2010

Nagu ka möödunud aastal, tegi Kivisildnik ka selleks aastaks horoskoobi…

kivisildiku horoskoop: visake lusikas väärikalt nurka

aadressilt http://uudised.err.ee/index.php?06190413

Tere need ja teised, nii ja naasugust neljapäeva õhtupoolikut kõigile, aega on vähe, seepärast asun ma kohe asja juurde. Ilma vormikohaste viisakuste ja meediale omase silmakirjaliku pugemiseta. Tuleb käesoleva aasta horoskoop ja rõõmustavat on siin kaunikesti vähe.

Jäär (21. märts – 20. aprill) sureb sel aastal vägivaldsesse surma. Tähtede seis on halb, vägivaldne ja lootusetu. Kirves on konjunktsioonis Uraaniga ning mootorsaag kvadraadis Plutoga, kehv lugu küll. Õnnelikuks erandiks on ainult keskerakondlikud kultuuribürokraadid, kes kellel õnnestub päikese mõjul ja Kultuuripealinna raames ilgelt pappi kokku ajada ja see ratastoolis läbi lüüa. Palju õnne.

Sõnn (21. aprill – 20. mai) Sõnnidele toob käesolev aasta valutu, kuid veidi piinliku kõngemise, tähed näitavad torusid ja pumpasid, võimalik et saate peldikupotil istudes infarkti või kukute kanalisatsioonikaevu ja teid leitakse sealt väga rumala ja sinise näoga. Samas toob uus aastakristlikele ja multikultuuri mittetulundusühingute tegelastele miljonid kroone hõlptulu, seega on Armani läbimüük on endiselt fantastiline.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni) on õnnetu tähemärk ja teil on olnud kogu aeg raske elu, paistab et nüüd tuleb teie kannatustele lõpp. Teie lähete teise ilma massirahutuste ohvrina, võimalik et turismireisil, ent juhul kui olete paljulapseline tõhk siis kindlasti omas kodus. Kaksikutest riigivargad mõistetakse aga kohtus õigeks, napilt aga kindlalt.

Vähk (22. juuni – 22. juuli) uskuge või mitte aga ka vähil on minek. Ees ootavad haigused, vaesus, nälg, hullumeelus või koguni reformierakondlikud kinnisideed. Kahju on mul teist kodanik vähk, lõpp on väga lähedal, võimalik et ainult paarikümne sekundi kaugusel. Kui olete aga riigipalgaline dirigent, siis tõstetakse teie palk enne surma kahesajalt tuhandelt kuus, kahesaja kümnele tuhandel nädalas, pole paha, pole üldse paha.

Lõvi (23. juuli – 22. august) on mulle isiklikult sümpaatne tähemärk ja ma tahaks väga soovida pikka iga ja muud sarnast aga läheb teisiti. Täiskuu ajal saate paha haiguse, noorkuu ajal lõppeb haigekassaleping, vanakuu teeb teile oma käega lõpu peale. Ma näen teie punnis silmi, on ikka lõust. Aga juhul kui teil juhtub olem niisama palju pappi kui Karul või Pandil, siis saate kindlasti terveks.

Neitsi (23. august – 22. september) see looduse naljanumber, peab enne surma kannatama teatavaid alandusi, millel ma siinkohal pikemalt ei peatuks, niipalju tuleb siiski täpsustada, et igasugust löga pritsib kõigist kehaavavustest välja. Võimalusel püüdke oma viimased hetked videolindile salvestada, kas või moblaga üles võtta, see on väärt meelelahutus ega tohi raisku minna. Riigikogujatest neitsid on erandiks, nemad elavad kõik saja aastaseks ja neid austatakse ka veel.

Kaalud (23. september – 23. oktoober) pahasti läheb kaaludel, väga pahasti, peretüli tuleb, töökaotus tuleb, investeeringud lähevad, lootus kaob viimasena, kolmekuninga päevani veata  kuidagi välja, siis on aga lõpp. Kui te ei tea millal kolmekuninga päev on siis ma ütlen teile, et see on juba möödas, kaalud mind enam ei kuule. Välja arvatud kaaludest rahvusringhäälingu politrukid, neid ootab ees rahu, rahvaste sõprus ja kange tammevaadis laagerdunud õnn.

Skorpion (24. oktoober – 22. november) ja Ambur (23. november – 21. detsember) tapavad ennast ise ära ja kahju pole neist mitte kellelgi, sest selle tähemärgi all on sündinud kultuurikauged karjeristid, tühja pilguga elustiiligurud, prolestunud pööbel ja keegi Leedi Kaaga. Erandiks on muidugi skorpionitest kaplanid ja amburitest murdmaasuusatajad, kes naudivad igasuguseid perverssusi ja lademetes maksumaksja raha – palju õnne.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar) sätib ennast mugavalt võrkkiigesse kõlkuma ja vaatab kamina paistel kiiksuga filmiklassikat, loob surematuid värsse ja loeb selliseid raamatuid, millest teie, lihtsurelikud, undki näha ei oska. Horoskoope ja muud solki loomupoolest tark kaljukits ei usu ja seepärast elab ta mõnusasti saja kümne aastaseks. Teeb ju kadedaks, muidugi teeb.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar) loll on see teie veevalaja ja sureb lolli surma, pingutab töö juures üle, katkestab ennast meelt lahutades ära või jookseb peaga vastu külmiku nurka. Kolks ja valmis. Soovitan külmikutest ja muudest suurtest valgetest kodumasinatest eemale hoida. Aga muretsemiseks pole põhjust, riigireeturitest veevalajatel on tegus ja hästitasustatud aasta.

Kalad (19. veebruar – 20. märts) nii nii nii, kalasid hakatakse piinama, võimalik et palgasõdurite väljaõppe või ravimikaubastajte kasumi tõstmise eesmärgi, võimalik et lihtsalt igavusest, Veenuse ja Jupiteris seis on nii segane, et päris kindel ei või olla muus kui meeletus valus. Valu saab oktoobris läbi, järgnevad säästumatused. Ent vähemalt üks lurjusest kala saab lotomiljonäriks ja teine samasugune valitakse tissimissiks, kah asi.

Positiivne programm aastaks 2010 on järgmine, visake lusikas väärikalt nurka, sest pääsu pole, muide Mang ennustas Maalehes ka sõda ja märulit. Samas võiks mind muidugi enne presidendiks valida, sest horoskoobi teen kõigele vaatamata mina ja seega sõltub allakirjutanust ikkagi väga palju kui mitte kõik. Nii on lood.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.