Tigu uudiseid

Virtuaalkohviku uudiste vahele on tegelikult ka Tigus uudiseid.

Alates tänasest küpsetab Loiri pagar meile kõik saiatooted naturaalselt s.t. ei mingeid jahu parendajaid, tahestatud taimseid rasvu ega säilitusaineid. Me oleme küll esimesed, kes sellist toodet küsisid, aga tellida saavad nüüd kõik restoranid. Kõige parem oleks muidugi saia koha peal teha, aga mulle ei meeldi ka see süsteem igalpool, et saia antakse ühekaupa ja seda peab ootama, millal ettekandja suvatseb sulle jälle pakkuda…(mitte, et Tigus tüdrukud aegajalt ära ei unustaks saia lauale tuua 🙂  ) Meil puudub iseküpsetamiseks ka ruum kuhu leivaahi panna.

Sel nädalal on meil menüüs vasika harknääre, küüliku maks, vasika maks, All i Pebre (vürtsikas toit Valencia kandist angerjast, kartulist ja chillikastmest), haikala filee, hirvepada. Mis päeval midagi pakume veel ei tea…. Täna tahame kindlasti pakkuda harknääret ja angerjaga mässata..

5 responses to “Tigu uudiseid

  1. Rõõmusta aga- just Loiri helistas ja tahtis Viljandist jahu juurde saada ja said teada, et neil viimane kott ja varsti tekib tarneauk kuna keegi seda ei ole enne küsinud! Mul on juba täishirm naha vahel- mida me siis saia asemel siiani söönud oleme?

  2. nii kadeaks teeb, et midagi sellist tartus ei ole,
    ma olen juba mitu korda tulnud tallinnasse ainult teie restoriani pärast:) tuleb jälle tulla

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.