Loomaaiast ja loomadest (muidujuttu ka)

Laupäeval, 27. juunil 2009 kell 12:00 avatakse Tallinna Loomaaias pidulikult uus irbiste ehk lumeleopardide ekspositsioon.

Uus kompleks sisaldab peale irbiste privaatsete elupaikade ka kaunilt kujundatud 765 m² suurust ekspositsiooniala.

Lisaks lumeleopardidele saab uudistada väljapanekut Tiibeti-Himaalaja ja Nepali kohalikust olustikust ning kuulata piirkonna muusikat. Müügile tuleb spetsiaalne irbiste ekspositsioonivein, mille müügitulu läheb lumeleopardi kui liigi säilimise toetuseks looduses- selleks veiniks on meie vana hea Picpoul, mis saanud toreda sildi Irbiste kollektsiooniga! Alghind 150 eeku.

Programmi juhib loomaaia direktor Mati Kaal. (Meil on siseinfot, et Alar (meie klient!) peab ka kõnet!)


Teine tore asi oli  artikkel Ekspressis -Jakob Karult. See läks minule kõvasti hinge, sest seda me küll lubada ei saa lasta, et  minu lemmik nupukeste kirjutaja peab lõunaks  hamburgeri   sööma. Jakob Karule on lõuna Tigus  suve lõpuni tasuta!  Vastutasuks soovime veel aastaid toredaid kirjatükke  Ekspressis lugeda (ei pea ilmtingimata meist kirjutama! )  Ausalt öeldes viimasel ajal ma Ekspressist loengi vaid Kalev Kesküla artikleid ja Jakob Karu loen esimese asjana. Siis tuleb veel nädala Ansip ja väga palju muud polegi….aga tegelikult tahtsin veel öelda, et ega ma odavalt süüa teha ei oska- isegi kapsahautisesse panen törtsu valget veini ja peoga Provence´i ürte. Rääkimata sellest, et varase kapsa ja varase kartuli kilo on veidi teises hinnas praegu  kui Vene ajal, kus selle toidu omahind võiski tulla 5 kopikat(kui hakkliha oli vaid lõhna jaoks pandud)

Ja jutu mõte ei olnud, et Tigu toetab lumeleopartit ja Karu- vaid, et tegelikult on tore kui saad aidata ja toetada oma võimaluste piires!

27juuni 046

27juuni 047

27juuni 056

12 responses to “Loomaaiast ja loomadest (muidujuttu ka)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.