Algas restoranide hindamise ralli

Varsti saabuv kevad toob kaasa igasuguste hindamiste ja edetabelite ja autasude laine.  Sain just telefonikõne kus teatati, et Tigu oli valitud Hõbelusika nominendiks kategoorias parim veini- ja toidu sobitamine. Kutsuti Gala õhtusöögilele reedel ja puha. Tegelikult on ju tore, aga no ei saa kuidagi sinna Galale minna kuna reedesel päeval on Tigus meil oma Gala, aga õnneks Ribe poisid saavad meid esindada, vaevalt me küll seal midagi võidame- me pole sponsoritega kuidagi seotud, meil pole ühtegi Prike veini sees!

Samuti algas TOP 50 restoranide valimine, kus siis restorani töötajad peavad valima välja 5  nende arust parimat restorani ehk siis käib see nii:

Lp. hindaja!
Tallinna parimate söögikohtade väljaselgitamine toimub selle valdkonna võtmetöötajate hinnangute põhjal. Selle lihtsa, kuid objektiivse hinnangumetoodika on välja töötanud Londoni Restaurant Magazine ja see on maailmas laialdaselt kasutusel.

Teil tuleb hindamise tabelisse kirjutada paremusjärjestuses  viie parima Tallinna söögikoha nimed. Teie poolt parimaks tunnistatud söögikohale peate andma ka lühikese hinnangu või põhjenduse, miks just see koht on Teie meelest parim.

Te hindate oma konkurente. Oma töökohta või Teie omanduses oleva söögikoha nimistusse kandmine ei ole lubatud. Oma hinde annate Te söögikoha üldise imidži põhjal (köök, teenindus, sisekujundus, õhkkond), nii nagu see Teie jaoks hindamise hetkeks on kujunenud. Seepärast ei eelda me pikka järelemõtlemist ega hinnatavate söögikohtade uuesti külastamist. Ankeedi täitmiseks ei peaks kuluma üle viie minuti.

Tallinna parimate söögikohtade TOP avalikustatakse Aprillis. Viimase põhjal luuakse mitmekeelne internetikeskkond, mis tutvustab hea toidu sihtkohti Eestis nii sise- kui välisturistidele.  Veebikeskkonnale lisandub täiendav reklaamiprogramm, mis viiakse kodu- ja välismaal läbi EAS-i toetusel.

Noh, minu jaoks oli lihtne need 2 esimest kirja panna, aga 5 head restorani on väga keeruline välja mõelda… Lõppkukokkuvõte näitab tegelikult, kellel on restoritöötajate hulgas kõige rohkem sõpru…

Mis mind aga häirib selle juures on see, et kõik on ühte patta pandud- Tigu ja Egoist ja Ö ja Mac. Eelmisel aastal kui ma auhinna järel käisin, oli kohe piinlik Demjanoviga ühes ruumis istuda…
Minul on oma nimekiri ära saadetud, aga kallid blogilugejad pange ka järjekorda 5 Tallinna paremat restorani ja jätke Tigu välja nagu oleksite ka Tigu töötaja.  Mis nimekirja teie teeksite?


26 responses to “Algas restoranide hindamise ralli

  1. Me eile tahtsime minna, aga nad olid ennast pühapäeval kinni pannud (mis ka loogiline), nii et maandusime Ribes ja seal tegingi klaasikese lese vahutavat jooki…(Veuve Cliquot)

  2. nii, tundub, et enne vanniminekut on Mia võtnud vaevaks midagi arvata, vabandan.

    gallo on mul siiani joomata-söömata ja miskist kohta tahtsin veel nüüd vaadata, a nimi ei tule meelde.

    aga mõtlesin, mis ma mõtlesin ja ma ei saagi teistest kohtadest miskit arvata, sest viimase aja jooksul olen ma vaid kord või kaks kuskil mujal söönud, niiet minu listi jääb Tigu.

  3. kui me bottegas käisime korra, siis toit oli küll hea, aga veinikaart oli lausa üllatavalt ebahuvitav. a võib-olla on vahepeal paranenud

  4. Kui me viimati tigus käisime, oli meil jõulujärgselt low budget ja võtsime klaasiga veini, mai mäletagi enam, mis see oli, aga käras küll.

  5. Novot mind ei aita kui te Tigu ütlete. Tahan oma südametunnistust rahustada ja üle kontrollida, et need 5 restorani, mis ma ritta ladusin tegelikult ka inimestele meeldivad ja nad teenivad oma koha ausalt ära!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.