Tigu garaažiresto novembris

Augustikuus tegime Haapsalu vanas apteegis kahel nädalal restorani kus me köögi ehitasime telki ja küpsetasime kogu menüü grillil. Nautisime ise üritust väga ja loodetavasti ka meie kliendid.

Garaaz nädal tagasi

Sellised üritused on paraku nagu narkootikumi laks- kogu aeg liigud kangema peale üle. Sest seekord me korraldame tõesti midagi eriti hullumeelset- koristame ära ühe garaaži kuhu on 20 aastat sodi korjatud, seame ta restoraniks ja hakkame jällegi elaval tulel süüa keetma. Kui augustis oli probleemiks otse pähe paistev päike ja palavus tahtis grilli taga tappa, siis nüüd peame enamus asju grillima õues kuna garaažis puudub piisav ventilatsioon ja et asjad ikka kuumalt lauale jõuaksid, anname viimase kuuma ja lihvi garaažis. Igasuguseid põnevaid olukordi võib tekkida- tuul, lumi, lumetorm.

Igatahes on meil kohti pakkuda inimestele, kes soovivad sellisest adrenaliinilaksust osa saada 6, 14, 15 ja 16.novembriks, Esimese nädala teised kuupäevad on kahjuks müüdud enne kui ma märkasin ka blogisse info panna.

Menüü ei ole iga päev 100% sama ja nagu Tigu puhul kombeks, ei saa me ka menüüd väga täpselt paika panna.
Menüü märksõnad on austrid, homaar, makrell, kaheksajalg, lihuniku steik, verivorst, metskits, kammkarp, krevett, Brillat Savarin juust, granaatõun, küdoonia, ananass, mustad oad.

Ettemaks on 15 eurot, mis arvutatakse kohapeal arvest maha.

Reserveerimiseks kirjutage tiguresto@sapo.pt ja ma saadan ettemaksu arve rekvisiidid ja garaaži täpse aadressi.

Garaaž asub Tabasalus!

Mõned suvised pildid meie Haapsalu üritusest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.