Järgmisel nädalal algavad karnevalipidustused

Sel aastal Saksamaal kisuvad karnevaliuudised küll milleks iganes, kuid mitte milleksi lõbusaks, mis peaks selle sündmusega kaasas käima.

Küll antakse soovitusi, millisesse rõivasse pole tark ennast maskeerida ja eriti jabura lahenduse peale tulid Kölni võimud, kes karnevali ajaks naistele turvaalad ja mingid nõustamispunktid loovad. Naistele???  Mitte ei panda piirdeaia taha mehi, kes on probleemi põhjuseks ja ei avata neile infopunkte, kus elementaarset euroopaliku käitumist õpetataks- ei  nõu hakkavad saama naised!

Inimeste stressi on igapäevaelus ka märgata. Karneval on Lõuna-Saksamaal suur pidu, aga sel aastal saadavad paljud pikalt ja ei kavatse kodunt välja minna, mis on kurb. See on see targem annab järele efekt, et ei viitsi selle pagulastejamaga tegelda ja istun parem kodus.

Minule meeldib karnevalikultuur ja toidud, mida selle puhuks pakutakse. Veebruar oleks ilma karnevalita üks hall ja igav kuu. Kavatsen ka sel aastal kõvasti karnevalitada ja muljeid jagada Portugali karnevalitoidust.

Tigus pakume laupäeval, 6 veebruaril  Cajun gumbot- New Orleansi karnevalirooga. Gumbo tegemine on pikk protseduur, seega pole mõtet seda kodus teha, vaid on tark välja sööma tulla.

Rio karneval 2015:

carnirio

New Orleansi karneval 2015:

neworleans

Kölni karneval 2015:

köln2

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.