Sao Paulo restoranid, vol.2

Sao Paulos on laias laastus 2 suurt restoranide piirkonda:

1) Jardins linnaosa

2) Amauri tänav + Itaim Bibi linnaosa

Itaim Bibis elab ka minu s6branna ja töötab kuulsal ja šikil Amauri tänaval. See on ikka nii kõva tänav, et tal lausa oma ajakiri ilmub, mis kajastab selle tänava sündmusi

Amauril asub  uhke restoran restoran Parigi, kus peakokaks Salvatore Loi kellele kuulub ka restoran Forneria San Paulo, mis asub samas linnaosas. Esimeses pakutakse Itaalia ja Prantsuse klassikat uhketelt possuudadelt väga uhkes miljoos ja teine on taskukohasem lihtsamas võtmes Itaalia köök.

Itaim Bibi restoranid:

Trindade-  Portugali köök

Dve Cvochi- peakokk Giam Piero, Itaalia klassika

Varanda-liha, barbeque. Peakokk Silvio Vazarini

La Tambuille– peakokk Giancarlo Bolla

Sümpaatne on restoran Arturito

Peakokaks on seal naisterahvas Paola Carosella, kes õppinud aastaid Argentiinas kuula chefi Francis Mallmanni käe all. See on kuulus liharestoran ja Paula serveerib liha ausalt- grillib sütel, maitseks sool, pipar, rosmariin, kõrvale rucola salat pisukese balsamicoga ja ei mingit mängimist demi glacede, vahtude ja moussidega.

Jardins linnaosa kõige kallim restoran aga pole sugugi D.O.M., vaid hoopis Fasano, peakokk nagu Parigiski Salvatore Loi, lisaks on siingi linnaosas Fasano odavam variant nimega Gero.

Samuti on kuulsad Paris6- eelkõige seetõttu, et lahti 24 h.

Le Vin aga juudi-prantususe restoran….arvatavasti tähendab see ikkagi koššerit.

Meie aga väisasime viimati toredat restot nimega Salve Jorge oma linnaosas….sai joodud kohalikku Originaali ja nii m6nedki mandariini caipirinhad. Koduteel aga astus Renata sisse kohalikku politsei jaoskonda, vedas ka mind kaasa ja n6udis, et politseinikud kinnitaksid mulle, et Sao Paulo on t2iesti ohutu linn ja ma mina kui gringa v6in ohutult ringi tatsata. (pildiseeria allpool)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.