Haapsalu veinitrip


Tore veinimaja, mis LM Keskuse all oma veini müüb. Ostsin pudelikese Chiantit kaasagi.


Prike valge vein oli üks parimaid võistlusveine.


Lucca veinivalik on korralik. Sügisel hakkan nendega kindlasti koostööd tegema! Muide olen nüüd Luccas õige mitu korda einestamas käinud ja söök on hää ja vein väga toreda hinnaga!

Dunker oli väljas küll väikse valikuga,  aga see oli Ricasoli!


Itaallased olid kindlasti selle õhtu kõige popimad tegelased. Nemad avasid ka proovimiseks Brunellosid ja Vino Nobileid. Samuti oli neil tore vein Brunesco.


Liviko ja Nautimus! Suur boss ise veini valamas. Mulle meeldis enim Urvo Keeltekool ehk täpsemalt õpetati kannatlikult kuidas pole olemas sõna šianti ja on olemas kianti.

Kontsert kuursaalis oli hinge liigutav!

See parv (TRIMARAAN) aga oli ümbermaailmareisult jõudnud   Haapsalusse ja tahab jõuda lõpuks  Tšuktšimaale. Lähemalt saab lugeda siit

Õhtu lõpetati meeleolukalt Grand Marinas kammkarpide, sõprade  ja superhea muusika saatel.

See, et toit ja vein otsa said ei olnud oluline….

9 responses to “Haapsalu veinitrip

  1. Pagan! Mul on senini hing haige, et laupäevahommikusest kehvast ilmast Tallinnas end liialt heidutada lasin ja kohale ei tulnud. Laupäeva õhtul olime muidugi juba järgmisele üritusele kutsutud ka, aga ikkagi…. Pilte vaadates tundub, et see oli just täpselt see koht, kus oleks pidanud ise kohal olema ja kui juba Brunellosid avatakse ja kammkarpe pakutakse… Muide, kas kammkarpidel on mingi aprikoosilisand juures või on lihtsalt kammkarbi mari nii uskumatult pirakas? Esimest vastust oleks kergem taluda 🙂

  2. Tuuli, see pildil on justnimelt kammkarbi mari, kergelt läbipraetud.. Suurem häda oli neil, kes kammkarpe ei söönud ja köögis lihtsalt kõik otsa sai, sest nii suurt rahvamassi ei juletud ennustada. Mina elasin kui kuningakass- võin üks õhtu süüa ka ainult kammkarpe 🙂 Üks selline karp maksis 4 eurot. Härral oli lett ukse ees, avas ja kohe praadis. Ma olen selline kaootiline pildistaja- teen pilti siis kui meelde tuleb ja enamasti ei tule meelde… Need kammkarbi kastid nägid väga lahedad välja, aga ma pole miskipärast pilti teinud.

  3. Kristel, mul on kahju, et me õhtul Teiega pidutsema ei jõudnud, aga see koolilõpu-pidu läks nii hoogu, et lahkusime mu onutütre juurest alles kesköö paiku.
    aga kolm on kohtu seadus, niiet loodetavasti järgmisel korral õnnestub ka klaasike veini koos võtta 😉
    ilusat jaani!
    silja

  4. Kuulge aga miks seal Hispaania loo juures enam kommida ei saa? Ma lugesin seda Antonio tervisekaitse kommi ja pidin naeru pärast diivanilt maha kukkuma!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.