Eelmise nädala “coup de cœur”

Nagu Muuli ja Samost teevad nädalasündmuste edetabelit, nii võiks ka Tigu sündmuste põhjal sellist tabelit koostada. Edetabeli tippu paigutan blogilugeja Pärnust, kes spetsiaalselt Tallinnasse sõitis, et käia Sadamaturul ja Tigus. Hästi tore, et ta ennast tutvustama tuli- tegi südame soojaks!

Ka Iti ja Tiinaga tutvusime ju kunagi just blogi kaudu, enne kui silmast silma nägime!  Kui leidub veel mõni pikaaegne Tigu tegemiste jälgija, siis oleks väga hea meel tuttavaks saada. Tigus pole küll mul palju aega, et juttu pikalt puhuda, aga tere ja tänusõnade jaoks on alati mahti!
Coup  de gueule ehk siis asi, mis kohe üldse ei meeldi möödunud nädalast on see, et  sinimerekarpide ja osade kalade kvaliteet oli ekstra halb ja kaup oli segatud- värske ja vana segamini! Sellised trikid aastal 2011!

One response to “Eelmise nädala “coup de cœur”

  1. Kui nüüd päris aus olla, jäi sõbranna sünnipäev ka lähiminevikku. Sadamaturu lihalett ja võrratu nuumpardirind olid selle pisiasja mu mälust sootuks pühkinud:)Igaljuhul oli see heaks vabanduseks Tigus ära käia. Lisaks veel see sulgemise asi, mis ei lasknud käiku määramatusse tulevikku enam lükata. Tänud veelkord! Ootama jäädes häid uudiseid, et Tigule uus sobivate tingimustega koht leitud ja tulevik helge. Jõudu ja jaksu selleks!
    Katrin

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.