Far Foods ehk kui pika sõidu puu-ja köögiviljad on teinud.

James Reynolds, kes õppinud graafilisit disaini,  on tulnud välja laheda ideega- nimelt märgistada supermarketites puuviljade teekond ja selle idee  ka valmis “disaininud”.

Päris huvitav näeb asi välja, pildid olen võtnud tema lehelt   http://www.jwgreynolds.co.uk/index.php?/far-foods/

Advertisements

19 responses to “Far Foods ehk kui pika sõidu puu-ja köögiviljad on teinud.

 1. päris vaimukas ja arukas ühtaegu! kusjuures ma hääletaks kahe käega poolt. kui sellist tshekki pärast vaatad, koputab ikka kõvasti südametunnistusele.

 2. Kõige karmim on praegu olla loomakaitsjast taimetoitlane: kummitallaga kunstnahast saapad, kilejope seljas närida kodumaist kaalikat, sest muud praegu ju rohelist pole. Tunnen kaasa.

 3. jaa… kõik suhteline… miskipärast pole minu jaoks probleem, kui keegi lüüakse maha söömise eesmärgil. samas igast rippuvad rebased ja naaritsad jms on minu jaoks samas kategoorias kui leopardimustriga riided 🙂

 4. Jällegi üks tore leid teil. Ökotoitlasest loomakaitsja ei tahaks küll praegu olla 🙂

  Kuigi see öko-teema on üle vindi keeratud, nagu tavaliselt kipub selle teemaga olema. Mulle näiteks küll meeldib, et poest saab praegu Madagascari litšisid osta. Aga see ei meeldi muidugi mitte kui õuna- või tomatihooajal poodides välismaa õunu-tomateid müüakse.

 5. Küll on ikka jama, kui inimesel midagi teha ei ole. Muutkui võitleks, nagu kunagi aastate eest ütles Mari-Ann Rikken (hiljem Kelam), et kui Eesti vabaduse eest ei oleks saanud võidelda, oleks võidelnud vaalade õiguste eest. Mina olen kõigesööja, nagu inimene on loodud. Mulle tundub, et looduses valitseb energia jäävuse seadus. Kui x hektarit heinamaa heina pole lehma sisse söödetud, siis eraldub koristamata jäänud rohust ikka umbes sama palju kasvuhoonegaase, kui lehma sisikonnast. Vaevalt et midagi kuskilt kõrvalreaalsusest juurde tuleb. Ja inimmõjuline globaalne soojenemine võib täitsa vabalt üks suur jama olla.

 6. Mina ka nagu vaatan kõvera pilguga igasugu võitlejate peale. Ja jagan Ukk-i vaateid, et sisse söön endale igasugu sõralisi ja kabjalisi-vastavalt olukorrale. Kui ikka mustlastele külla satun-söön hobuseliha ja kui oleb Aafrika hõimupealikul külas, söön sebrat, mitte mingit probleemi.
  Kasukat aga suurest kiisust pean ebaeetiliseks!
  Samas sellise külmaga nagu see talv, oleks sooblikasukas täitsa tore, võta siis kinni, mis õige!

 7. ma teen nüüd ühe hästi primitiivse avalduse, et kui omal ajal poleks olnud loomanahku ja loomset toitu, poleks inimkonda praegu ilmselt olemaski 🙂
  mitte et me peaks tagasi ürgaega kobima, aga teatud asjadel on teatud mõte.
  sellest järeldub, et kasukas on praegusel hetkel inimõigus 🙂
  lähen ütlen nüüd mehele, et olgu reedeks sooblid platsis.

 8. Nii ta on, et polaarjoone taha loosungiga vehkima minna loomade õigusest või selgitama, et saamid ja tsuktsid või Gröönimaa elanikud peaksid plastmasskasukaid kandma, oleks ju naeruväärne.
  Sellise talvega, mis meil sel aastal on, on ka loomakasukas õigustatud.
  Aga maadamitel LA-s või Pariisiski ei ole mingit vajadust peale edevuse loomakasuka järgi, nii et seal ma pean seda liiast.

 9. kas siis linnaprouad (Liinaproua) tulevad oma uhkegte sooblikasukatega siia kaloskites ja puhvaikades maamuttide ette uhkeldama?

  Lihasöömise koha pealt ütleb mul naabrimees “külmaga sa PIAT liha süümä” ja lisab veel “süü valgõt liha-sis ei karda külmä”

 10. ja ma ütleks, et küülikunahast vest o suisa öko, sest missa sest nahast raiskad, kui küülik juba pottis. nii jah.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s