Head uut ja las vana läheb…

Nüüd ta siis saab kohe otsa- aasta 2009,  uus tuleb palju uuem 🙂

Kuigi tänane päev algas Espoo šhokiuudisega ja 2009-s aastas on palju, mis võiks olemata olla: pupu ja täpe, töötute armeed ja pedofiilid. Viimane on ehk isegi hea uudis, et 2009 aastal neid lõpuks vangi topiti…

Minu jaoks on 2009-s aastas palju head: meie tibu Ines lõpetas ülikooli, suvepäevad Iti pool, terrassi avamine.  Oma pere ringis oli samuti rõõmu: vennal sündis tütar ja keegi ei lahkunud meie hulgast sel aastal.

Lisaks meie elukutse juures näeb päevast päeva toredaid inimesi ja neile kõigile tahaks soovida kõike paremat uuel aastal! Aga ka kolleegidele, nende toredatele perekondadele, kõikidele virtuaalsõpradele ja muidu toredatele inimestele.

Aastal 2009 tegi kaks mu tuttavat läbi aura transformatsiooni- eks seegi ole mingi aja märk.. Selle tahtsin ma ära märkida aga eraldi seepärast, et selle protseduuri läbiteinud inimene andis mulle tänaseks hüva nõu: kuna täna on kuuvarjutus, siis oleks hea 3 tundi enne ja pärast kuuvarjutust  mitte süüa ehk paastuda.. See tähendab, et täna kella 18.00st -kella 1-ni öösel oleks targem mitte süüa-juua.( mul on baeckeoffe ahju pandud, see 3 lihaga pajaroog on paras paastutoit 🙂 )

Astroloogid hoiatavad ka peopidamise eest:

Täiskuuaeg on emotsionaalne aeg. Eriti võib seda öelda Vähi täiskuu kohta. Kuna on ka kuuvarjutus, pole kõige parem aeg võõraste seltsis uut aastat vastu võtta, suur ja tundmatu seltskond pole seekord kõige parem valik. Emotsioonid on laes ja konfliktid kerged tulema, alkoholi rohke pruukimine teeb muidugi oma töö. Alkoholil ongi tugevam mõju, kui Kuu on veemärgis ja nõrgema vastupanuvõimega inimene võib endale kergesti liiga teha.

Head uut aastat!

Advertisements

4 responses to “Head uut ja las vana läheb…

  1. ma kohe mõtlesin selle transformatsiooni peale. Tigus teeks ma seda isegi, mujal vast mitte. aga teile ka seal kõigile kõike paremat ja vastupidamist ja õnnelikke hetki uuel aastal ka!

  2. Hääd ja mõnusat uut aastat!

    Eile kui lugesin su juttu enne magamajäämist, siis nägin unes auratransf. Eesti naabrinaise uksetrepil hõljus ja oli erinevate siniste värvidega. Täiega sürr uni.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s