Tagasitee

 Kohvrid autosse, viimast korda beachilt läbi, viimane ujumine, kiirelt veel 12 austrit  austri kiirsööklas ja siis Lyoni. Kurb on: terve nimekiri on tekkinud asjadest ja tegevustest, mis me järgmisel suvel teeme. Vaatasin Eesti ilma ja tegelikult Eesti kohta pole ju külm-ikkagi sügis….siin aga on erakordselt soe vananaiste suvi käsil, nii et  ka kohalikud on imestunud, kui pehmed ja soojad on ööd….

Ostsin oma 6-7 DVD-d kaasa Prantsuse klassikaga, eks need aitavad veel mõni aeg energiat anda. Lisaks klassikale sain filmi Bellamy(Depardieuga) ja Astérix aux Jeux olympiques, kus mängivad kõik prantususe tähed. Sellel filmil on ka oma stoori- näitlejad mängisid tasuta, ainult Asterixi osatäitja polnud sellega nõus, nii on tema asemel nüüd uus näitleja. Julius Caesari mängib Alain Delon…

Aga mul on veel Birgitte Bardot film, 2 Louis de Funesi, 1 Fernandel ja veel miskit…Kahjuks kõik prantsuse keelsed. Nad lihtsalt ei pane oma filmidele inglisekeelseid subtiitreid alla: nii et tigulised, filmiõhtuks peate prantsuse keele selgeks õppima!

Teisipäeval Tigus näeme!

Peatigu

Advertisements

3 responses to “Tagasitee

  1. See on küll tore, et te ei teinud üritust enne meie tagasitulekut. Languedocis oli juba augusti lõpuga Muscat viinamarjad ära korjatud. Seal seadus lubab, et kui korje on juba toimunud, siis järelejäänud marju võib käia nn.järelkorjamas- me siiamaani mõtlesime, et me käime “raksus”…Aga söömiseks on need muskaatviinamarjad superhead!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s