Tagasitee

 Kohvrid autosse, viimast korda beachilt läbi, viimane ujumine, kiirelt veel 12 austrit  austri kiirsööklas ja siis Lyoni. Kurb on: terve nimekiri on tekkinud asjadest ja tegevustest, mis me järgmisel suvel teeme. Vaatasin Eesti ilma ja tegelikult Eesti kohta pole ju külm-ikkagi sügis….siin aga on erakordselt soe vananaiste suvi käsil, nii et  ka kohalikud on imestunud, kui pehmed ja soojad on ööd….

Ostsin oma 6-7 DVD-d kaasa Prantsuse klassikaga, eks need aitavad veel mõni aeg energiat anda. Lisaks klassikale sain filmi Bellamy(Depardieuga) ja Astérix aux Jeux olympiques, kus mängivad kõik prantususe tähed. Sellel filmil on ka oma stoori- näitlejad mängisid tasuta, ainult Asterixi osatäitja polnud sellega nõus, nii on tema asemel nüüd uus näitleja. Julius Caesari mängib Alain Delon…

Aga mul on veel Birgitte Bardot film, 2 Louis de Funesi, 1 Fernandel ja veel miskit…Kahjuks kõik prantsuse keelsed. Nad lihtsalt ei pane oma filmidele inglisekeelseid subtiitreid alla: nii et tigulised, filmiõhtuks peate prantsuse keele selgeks õppima!

Teisipäeval Tigus näeme!

Peatigu

3 responses to “Tagasitee

  1. See on küll tore, et te ei teinud üritust enne meie tagasitulekut. Languedocis oli juba augusti lõpuga Muscat viinamarjad ära korjatud. Seal seadus lubab, et kui korje on juba toimunud, siis järelejäänud marju võib käia nn.järelkorjamas- me siiamaani mõtlesime, et me käime “raksus”…Aga söömiseks on need muskaatviinamarjad superhead!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.