Tigu suvepäevad 31.juuli- 2 august

Tigu suvepäevad toimuvad sel aastal jällegi Lõuna-Eestis.

Kava siis esialgu selline:

31.juuli Tallinnast väljasõit ja sihtkoht Iti talu hoov Vastseliina lähedal. (Iti anna kommentaaris täpne juhis oma talu leidmiseks)

Koha peal kohanemine ja lõõgastumine ja reede õhtul kell 20.00 tuleb Krabi külateater meile mängima etendust nimega “Kiiksu kohvik”

Laupäeva õhtul on Tammuri talurestorani külastus (palun osavõtjail mitte kõhtu enne täis süüa!)

Iti on veel välja pakkunud sellised atraktsioonid nagu:   Rogosi mõis,  Hurdas Linnu Mare näitaks Hurda talu, edasi Luutsniku ja Rõuge (saate kui aigu om käia Ööbikuorus ja  Rõuge kirikutornis  on ka vaatetorn avatud). Ja siis edasi  üle Võru sõidate Otepääle.  Aga ka Sangaste rukkirestoran oleks asi…

Praeguseks mul kirjas 19 inimest- Tammurisse saab 20-kesi.

Andke märku, kes ära mõtleb kukkuda 🙂

Advertisements

11 responses to “Tigu suvepäevad 31.juuli- 2 august

 1. Jah aga ma ei taha avalikus teemas täpset asukohta anda. Mis arvate?

  Sangaste Rukki Restoranis käime 24.juuli külarahvaga ära-näisnohh kuis meeldib ja maitseb.Külarahvas ei trambivast jalguga kah, ma arvan, kui miskit kohe ei meeldi 🙂

 2. aga miks me ei tee suvepäevade listi? või ei pane vastavaid poste parooli alla? aga see äkki pole hea stiil. me ei kuku kuskile, oleme kindlad käpad, lapsehoidjagagi diil tehtud.

 3. Ja kui teil on mingeid soove või ettepanekuid siis andke teada.

  Hurda talu- lihtsalt mulle endale see perenaine meeldib olemuselt ja talumuuseum on tore ja ta räägib juttu ning kiviringi juures pidavat soovid täituma.Sinna ma peaksin ette teatama-muud kohad on avalikuks kasutamiseks avatud. Rogosi mõis kui kedagi huvitab Ruusmäel-siis ma saan ka giidiga kontakti võtta. Enne Rogosi mõisa jääb kõrge Munamäe torn teele. Enne Munamäe torni jääb mõnus Vaskna järv teele.

  Mu lombis saate ka ujuda vabalt 🙂

  Tegelikult Rõugest ei pea üle Võru Otepääle sõitma vaid hoopis üle Nursi käänulist teed pidi Sõmerpallu ja sealt Sangastesse- saate Rukki Restorani üle vaadata-sinna on hea ette teatada, http://www.rukkimaja.ee leiate kontakti.Sangastest Otepääle on 20 km.

 4. Lihtsalt keegi peaks selleks suvepäevaliste listi valmis tegema ja siis parooli laiali saatma. Kuna seda tehtud pole ja rahvas on meil siitnurgast ja sealtnurgast, siis andsin blogi kaudu teada, et nüüd tuleks ühendust võtta ja plaanid teha. Ka see, et kuidas me seal lõuna-Eestis ringi liigume- kas rendime busii või on iga grupi peale kaine autojuht etc. Ja kes tuleb reedel ja kes ühineb laupäeval jne.

 5. Ma püüan täna teha sellise asja nagu maillist. Kõige hullem ongi oma töötajatega, nende maile mul pole…(me nimelt ei kirjuta üksteisele) Aga Maarja kirjas…
  aga veelparem- Sa Maarja võidki täna Tigust läbi tulla, kui reisist puhanud ja selle listi valmis vorpida 🙂

 6. Tere!
  Oma teatri nime netiotsingusse lüües sain teada, et seltsimees Tigu on meid taga rääkinud icc. Krabi külateater ootab õhinal teid ja on valmis esinema 😛 Turvalist sõitu!

 7. väike seto promo.
  kui vastseliina kandis juba meil peatuspaik olemas siis võiks ka rohkem sinna seto kanti kiigata. reede õhtul on saatse külas kirmas(seto külapidu). seal saab memmedega tantsu vihtuda ja hansat mekkida. laupäeval suur kuningriigipäiv. see sai vist juba ka kavva võetud. pühapäeva hommikul saab rääsolaane külas tsässona(seto külakabel) juures iljapäeva pidada. kellel vähegi huvi on siis tasub uurida, kirmas ja külapüha on sellised asjad mida enam varsti ei näe. setos on muidu ka palju põnevaid ja väega asju mida vaadata. nagu näiteks jaanikivi miikses kus kunagi ristija johannes oli jalgu puhanud. seal on käinud inimesed juba kaua kaua oma haiget kohta vastu kivi hoidmas, eks ikka tervenemislootuses. värskas on suur seto talumuuseum, mida tasub ka kindlasti vaadata. obinitsas on kihvt muuseumitarõ. no ja muidugi on ju veel piusa koopad.
  ühe mõnusa tuuri võiks ette võtta küll. nädalavahetuseni siis!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s