Tigu suvepäevad 31.juuli- 2 august

Tigu suvepäevad toimuvad sel aastal jällegi Lõuna-Eestis.

Kava siis esialgu selline:

31.juuli Tallinnast väljasõit ja sihtkoht Iti talu hoov Vastseliina lähedal. (Iti anna kommentaaris täpne juhis oma talu leidmiseks)

Koha peal kohanemine ja lõõgastumine ja reede õhtul kell 20.00 tuleb Krabi külateater meile mängima etendust nimega “Kiiksu kohvik”

Laupäeva õhtul on Tammuri talurestorani külastus (palun osavõtjail mitte kõhtu enne täis süüa!)

Iti on veel välja pakkunud sellised atraktsioonid nagu:   Rogosi mõis,  Hurdas Linnu Mare näitaks Hurda talu, edasi Luutsniku ja Rõuge (saate kui aigu om käia Ööbikuorus ja  Rõuge kirikutornis  on ka vaatetorn avatud). Ja siis edasi  üle Võru sõidate Otepääle.  Aga ka Sangaste rukkirestoran oleks asi…

Praeguseks mul kirjas 19 inimest- Tammurisse saab 20-kesi.

Andke märku, kes ära mõtleb kukkuda 🙂

11 responses to “Tigu suvepäevad 31.juuli- 2 august

  1. väike seto promo.
    kui vastseliina kandis juba meil peatuspaik olemas siis võiks ka rohkem sinna seto kanti kiigata. reede õhtul on saatse külas kirmas(seto külapidu). seal saab memmedega tantsu vihtuda ja hansat mekkida. laupäeval suur kuningriigipäiv. see sai vist juba ka kavva võetud. pühapäeva hommikul saab rääsolaane külas tsässona(seto külakabel) juures iljapäeva pidada. kellel vähegi huvi on siis tasub uurida, kirmas ja külapüha on sellised asjad mida enam varsti ei näe. setos on muidu ka palju põnevaid ja väega asju mida vaadata. nagu näiteks jaanikivi miikses kus kunagi ristija johannes oli jalgu puhanud. seal on käinud inimesed juba kaua kaua oma haiget kohta vastu kivi hoidmas, eks ikka tervenemislootuses. värskas on suur seto talumuuseum, mida tasub ka kindlasti vaadata. obinitsas on kihvt muuseumitarõ. no ja muidugi on ju veel piusa koopad.
    ühe mõnusa tuuri võiks ette võtta küll. nädalavahetuseni siis!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.