Easter break

Täiesti ootamatult juhtus nii, et osa Tigu kollektiivist läheb 4.aprillist-15.aprillini tutvuma Portugali veini- ja portveini keldritega.

Täpsemalt sõidame Porto lähedale asuvasse Aveirosse, mida kutsutakse Portugali Veneetsiaks  ja kuna meie sealviibimise aja sisse satub ka nn. Santa Semana(nii küll kutsutakse seda Andaluusias) ehk siis Püha nädal, mis kulmineerub Ülestõusmispühaga 12-l aprillil, siis õnnestub meil osa saada ka sellest suurest katoliiklust pühast.  Aga eks Eestis peetakse sel ajal Kosmonautika päeva- ikkagi Juri lendas taevasse… Tegelikult olen ma palju mõtisklenud selle üle, et miks Eestis pühitsetakse Suurt Reedet ehk leinapüha, kui Prantsusmaal on riigipühaks esmaspäev pärast Ülestõusmist, ehk siis nemad peavad rõõmupüha… Ma ei tea kui usklikud ollakse Portugalis (eks me näeme ära), aga Andaluusias on see küll aasta suurim püha leinast pidupäevani…

Põhimõtteliselt on Tigu see periood kinni, kuid kui kellelgi on vaja just sel perioodil sünnipäeva või midagi suuremat pidada, siis Marko, Tanel ja Ivo teevad selle ürituse ära- ainus asi: reserveerima ja kokku leppima peaks enne 4-t aprilli, et ma saaksin kaupa tellida…

13 responses to “Easter break

  1. Ma just mõtlesin välja, et 4-s, kui sa saabud on Tigu lahti- poisid teevad asja ära… Me ise oleme küll kõik juba läbi Riia ja Londoni Porto poole kihutamas….

  2. picpouli peaks ka siis ette varuma. ja see roosa oli kah taiega hea, ma tavaliselt seda vaga ei joo, aga kohe kevade tunne tuli peale.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.