Haute Garonne

Haute Garonne- keskusega Toulous, mis omakorda ka rajooni Midi-Pyrénées keskus.

Mitmenäoline departemang, tasandikust kõrgete mägedeni – kõrgem punkt merepinnast 3222 meetrit.

Toulouse on suuruselt Prantsusmaa 4-s linn (Pariisi, Marseille ja Lyoni järel) ja kuulus eelkõige oma lennuki Airbus tehase pärast. Ja praegu meisterdavad või  on valmis saanud maailma ühe suurima lennuki-(mõistus ütleb, et see peab küll  ida suunas sõitma, mujale pole piisavalt kliente)

Toulous on väga ilus linn- kuna siia kooondub kogu depardemangi rikkus, siis juhuks,  kui teil  on piiratud aeg-  Toulousi restoranid on superklass!-isegi kui te valite kõige nõmedama restoarni kõige suurema päikesepoolse terrassiga ehk siis täega turistile suunatud restorani- te olete lihtsalt sattunud piirkonda, kus inimesed peavad seda oma aukohustuseks teid jumalikult toita! Meie sõime seal grillitud talle neeru ja pildi tegemise mõte tuli ka viimasel minutil  ehk kui me aru saime, et seda pidulikku sündmust peaks kuidagi jäädvustama! . Aga ma võin teile vanduda, et kui teil on avatud maitse ja tahate midagi uut proovida, siis Toulouse  on täpselt õige linn!!!

picture-019

grillitud talle harknääre (küpsetusaste rosé ) ja loodan, et piisavalt kadedakstegev……

2 responses to “Haute Garonne

  1. Jah söömise mõttes on Lyon, Toulouse, Pariis hääd linnad. Patrick muidugi räägib, et ainus koht kus Prantsusmaal süüa osatakse teha on Normandia (kuna ta algselt sealt pärit)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.