Detsembri diskod ja Uus-Aasta söömaaeg

Eile õhtul oli maja paksult rahvast täis ja see liigutas südant; vaatamata sellele, et pole enam Vilmsi tänava pisike resto- vaatepilt oli ikka sama, lihtsalt veel võimsam. Ühel õhtul mahub  nüüd Tigusse  3 korda rohkem inimesi  kui Kadriorus. Vaatepilt sama all mõtlen, et leti taga istuvad ikka samad inimesed ja ükskõik millisele lauale sa pilgu suunad- ikka istub tuttav lauas. Ja kohe tuli ka meelde Tarbija 24s olnud eelmise kevade kommentaar Tigu kohta: Tigus käivad vanad, koledad, igavad ja mõttetud inimesed.

Seda tüüpi inimestele, kes sääraseid kommentaare kirjutavad( kui muidugi polnud tegemist tipphumoristiga) võivad tunduda jaburad ja mõttetud ka Tigu vanakooli diskod- ümberringi ööklubid ja diskoteegid, aga meie teeme nende naabruses ikka enda diskot põlve otsas. Samas ega ta nii põlve otsas olegi- poistel on ikka tehnikat tonnidega kaasas alati 🙂

Seletan siis veel korra nooremale generatsioonile ja neile, kel miskipärast häbi hakkab kui vinüülplaadi pealt Valeri Leontjev laualab Кружатся диски ja inimesed selle saatel tantsivad või suisa hulluvad kui Anne Veski laulab kuidas ta Barcelonasse mahla jooma sõidab. See on minuvanuste inimeste muusika kui me noored olime ja mitte, et see oleks kellegi lemmikmuusika, vaid see siis oli diskode ja diskomuusika kõrgaeg ja see on pööraselt lõbus. That´s it!

Niisiis detsembri repertuaar:

1.detsember: Vinüülidisko: Tuul, Lego, Minttu
13.detsember Ansambel Jahimehed teevad bossat
14.detsember : DISKO: Mart Juur(välja müüdud)
15.detsember: Vinüülidisko: Minttu ja Lego (kinnine üritus)
21.detsember_ Vinüülidisko Tuul ja Seier(jäänud mõned lauad)
Ehk siis 1 detsember on preagu veel ainus kuhu kohta reaalselt on, ülejäänud kuupäevade osas võib tulla muutusi kui mõni firma oma jõulupeo ära ütleb. Sellest anname kindlasti teada.

31.detsembri kava ja menüü ei ole veel koos kuna saame oma kokkade koosseisu kokku saabuval kolmapäeval. Siis uurin kõikide sooritusvõimet ja selle järgi koostan menüü. Menüü ei saa olema mereanni baasil, sest kuupäev on kahtlane ja me ei saa garanteerida, et ikka kindlasti asjad saabuvad. Aga kui kõik hästi läheb ja  kaubaauto siiski esmaspäeval, 31.detsembril meieni jõuab, siis austripoiss avab saalis “laivis” austerid. Ma loodan, et selleks on Sten, kes sõjaväest puhkusele lastakse kui ta just AK ajal jälle magama ei jää ja oma saapad puhtad hoiab!

Diskopoistega käivad läbirääkimised Uue Aasta disko osas, mis võiks alata pärast südaööd. Õhtusöögi ajaks  otsime praegu esinejat, kes ei küsiks hingehinda, kelle muusikaline sooritus sobiks tagataustale ja looks aasta viimasele päevale sobiliku tunde. Õhtul olen ma ise külaliste hulgas, mitte köögis- seega menüü tuleb kindlasti hää 🙂

2 responses to “Detsembri diskod ja Uus-Aasta söömaaeg

  1. Hehhee, see “Igavad ja..” kommentaar oli ju puhas kompliment! On omamoodi naljakas, kuidas erinevad inimesed/generatsioonid/ringkonnad üksteist näevad. Eile teatas meie 11-aastane beib Robbie Williamsi Tallinna kontserdi uudise peale, et ah see on ju päris naljakas vanamees. Huvitav, mina olen Robbie Williamsi ikka poisikeseks pidanud.
    Nii et anna minna ja tee edasi neid vana kooli diskosid, kuhu igasugused alaealised ei trügi 😀
    /Liina, eriti kole ja igav klient/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.