Meie restorani lahtioleku ajad ja selgitus sellele

Pühapäev ja  Esmaspäev   12.00- 17.00

Teisipäevast  laupäevani:

12.00-15.00 lõunamenüü

15.00- 17.00 paus

17.00-22.00 õhtune menüü, kus soovitame kohad eelnevalt reserveerida.

Reserveerida saab telefonil 4729884 või mailil kristel@tigukohvik.ee  või aron @ restoran.ee


Lõunapausid on köögile vajalikud õhtuseks ettevalmistuseks ja veidikeseks auru maha võtmiseks. Köögi personali tööpäevad on  15 tunnised  ja paraku ei ole inimesed robotid. Palun  arusaamist- ka Vahemere ääres ei tööta restoranid 24 tundi nonstop.  Söögiajad on hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök(viimast me hakkame pakkuma ka Euroopa standardeid arvestades vara)  ja 80 % inimesi toimib nende reegilte järgi.  Kogu maailmas on kokkuhoiu poliitika ja ka Eestis ei ole enam inimtööjõud ja energia nii odav, et hoiame pliidirauad kuumad ja inimesed tööl igaks juhuks, et järsku keegi  tuleb ja tahaks” ühe supi ” süüa väljaspool lõuna või õhtusöögi kellaaegu. Haapsalu on väikelinna kohta ikkagi väga rikas toidukohtade ja ka supermarketite poolest.- kiirabina ei pea sugugi kasutama pizzat, vaid söögikohti on siin linnas suviti üle 20-ne!

Baar aga töötab pausita ja kui õhtuti on ilus ilm, ei sulge Aron baari uksi täpselt kell 23.00 kui inimesed soovivad terrassil istuda ja klaasikest head veini nautida. Baar müüb ka pisikest suupistet: juustukuubikuid, Linnamäe õllesigareid, täidetud oliiv jms.. Ja alati on võimalik teha eri kokkuleppeid kui ette helistatakse meile, mitte sadamale (oleme 2 täiesti erinevat äriettevõtet  ja  ka meie ärimudeliks on tehtud töö eest kasumit teenida)

21. juulil alates kella 15.00st on meil kogu maja reserveeritud kinniseks erapeoks  s.t. on suletud baar, kauplus ja restoran.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s