Nädalalõpp

Väike lakooniline kokkuvõte:

Meie esimesed 2 tööpäeva on läbi ja võib öelda, et seekord mulle eriliselt meeldib. Pühadejärgne aeg ei toonud kaasa väga palju huvitavat kaupa, kuid saime just koostööd harjutada köögis ja nipet-näpet ikka tuli ka, päris sealiha ja kotleti peal menüüd üles ehitama ei pidanud.  Eriliselt hea meel on, et köögi meeskond on seekord hea!!!! Saalis teenindavad endiselt  Tigu raudvara: Ines ja Merilin. Vägesid juhatab Urmet, kes on tuntud restoranist Ribe.  Meil on ka 2 uut teenindajat: Anne-Mai ja Juhani.

Pühad on nüüdseks läbi ja ootame põnevusega oma kaubasaadetist homme- kauneid suuri Hispaania sinimerekarpe, Galicia habemenugasid, krevette Brasiilia rannavetest ,  Vahemere merikuradi (lotte)sabasid jne.jne.

Linnulistest peaks saabuma põldpüü ehk nurmkana, mida me täidame Limousine´moodi seekord ja see tähendab seeni, kuivatatud sinki (Serranot) sibulaid, kanamaksa, peterselli…Pedreaux farcis à la Limousine.

Reedeks  planeerime suuremat kalavalikut ja ootame makrelli, väikesuulesta, meripoisurit, huntahvenat ja kuld-merikokre. Samuti tellisime vasika kooti, mille küpsetame stiilis, mida prantslased kutsuvad à la ménagère.

Laupäeval on meil esimene disko!

Grillima  hakkame siiski köögis, kuid meie kena väligrilli saab imetleda akna taga.  Otsime kohta praegu, kus korraldada üks väljasõidu üritus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.