Meie viimased 11 tööpäeva :)

Mulle meeldib meie uus Tigu, aga kahjuks pean tõdema, et nii nagu me seda teeme,  varavalgest hilisõhtuni rakkes olles, ei ole lihtsalt  võhma projekti pikemalt vedada.  Kui aga võtta tööle 2 vahetust inimesi jne… siis pole see enam Tigu, oleks lihtsalt üks restoran ja seetõttu ma arvan, et sõbrad ja kliendid saavad hästi aru, et tegime, siis puhkame ja tuleme varsti jälle lühiprojektiga välja, et tuhaks põleda…. 🙂 Kus ja millal…praegu veel ei tea, aga seda põnevam on…

Kohti meil aga pea-aegu enam pakkuda ei ole. Suurema seltskonnaga tulijatele on pakkuda välja vaid 23.detsember ja 27.detsember. Seltskondadele kuni 6 inimest on laudu veel  ka 20.detsember, 28.detsember ja 30.detsember.

Homme-ülehomme meil tõesti kohti ei ole. Jaa- meil on nüüd suur restoran, aga nädalavahetused on väga kiiresti  täituvad ja majja mahub siiski vaid 100 inimest ja neist kõik siis toolile istuma ei mahu!!!!

Kella 18.00- 22.00 on meile mõtetu helistada- service käib, meil ei ole eraldi inimest, kes vaataks, kas mõnel päeval 2 kohta on. Palun kasutame suhtlemiseks maili- kontrollin sissetulevaid maile tihedalt.. Telefonil olen tabatav kella 12.00-17.00

16.detsember DJ  Seier ja Minntu, alates kella 21.00st võib tulla baari kokteilile ja diskole, restorani kohti ei ole

17.dets. Jahimehed- restoran reserveeritud

23 ja 29 detsembril mängib kaunist klassikalist kitarrimuusikast Agni Hallik Muusika Keskkoolist

22 ja 28 on samuti esineja- kes veel ei tea…

30.detsembril meie lõpuõhtu lõpetame vana hea diskoga- plaati keerutavad Lego ja Tuul 🙂

31.detsember on Uus-Aasta pidulik Õhtusöök

P.S. Uuesti tuleb aga restorani teha kasvõi sellepärast, et omatöötaja toitu saada 🙂  Täna näiteks on meil pardirasvas praetud kartulid ja carbonara kaste, mis tehtud eesli salaamist…nagu aru saate, need on jäägid ja neid delikatesse sööme ainult meie ja klientidele ei paku (loodan, et kõigil on huumorisoon paigas)

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s