Väiksed sahinad enne ametlikku teadeannet!

6 ja 7 mai avame 2 päevaks kõrtsi!

Ürituse idee: tuua restoranid oma argipäeva toimetustest välja ja teha Eestis täiesti ainulaadne söögikoht. Ja seda ainult kaheks päevaks!

Oma ettevõtmise oleme suunanud inimestele, kes on avatud uutele kogemustele ning kes oskavad hinnata ebatraditsioonilist lähenemist.

Meie 6.mai kõrtsi nimi saab olema La Guingette, mis maakeeli tähendab suvist sadamakõrtsi, lihtsa kuid hea söögi ning meeleoluka muusikaga.

Seda üritust tehes oleme pööranud maksimaalset tähelepanu eeskätt toidule ja teenindusele, jättes täiesti kõrvaliseks keskkonnast tingitud eripärad ning püüame Teieni tuua Marseille sadamakaide kärarikka õhustiku.

Et mitte seada oma külalistele takistuseks kaugeid vahemaid jms. loome oma “pop-up” kõrtsi Rotrermanni kvartalis asuvasse Nisu-rukki veskisse.

Ürituse läbiviimiseks oleme kaasanud 4 toidukohta: Tigu, Põhjaka, Platz ja Ribe.

Kõrts avab oma uksed 6.mai kell 18:00 Kristeli käe all valminud vahemerepärase menüüga, kell 21:30 avame baari ja kööki astub DJ Mart Juur, kes mängib meeleolukat levimuusikat kella üheni.

7.mail on eeskavas 5-käiguline, veidi pidulikumat stiili õhtusöök, mille valmistab Põhjaka chef Ott koos Kristeliga endisest Tigu kohvikust, Veikoga Platzist ja Jörgeniga Ribest. Söömaaeg tuleb, nagu Põhjakale kombeks, eestipärane.

Lähipäevil teatame kuidas saab bronneerida kohti!

* tekst on ka veel lihvimata kuna see on homne uudis!

6 responses to “Väiksed sahinad enne ametlikku teadeannet!

  1. Viia!
    Me istume Veiko ja Urmetiga teisipäeval maha ja paneme täpselt paika kuidas ja kes meist bronne hakkab võtma. Siis teatan. Saada mulle kristel@tigukohvik.ee peale oma e-mail, ma saan su listi panna, et siis ametlik teade juba saata!
    Meil on planeeritud üritus 80-le, aga kui on rohkem huvilisi, siis suudame ka 100 inimest mahutada. Nii, et ma loodan, et kõik mahuvad!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.