Väiksed sahinad enne ametlikku teadeannet!

6 ja 7 mai avame 2 päevaks kõrtsi!

Ürituse idee: tuua restoranid oma argipäeva toimetustest välja ja teha Eestis täiesti ainulaadne söögikoht. Ja seda ainult kaheks päevaks!

Oma ettevõtmise oleme suunanud inimestele, kes on avatud uutele kogemustele ning kes oskavad hinnata ebatraditsioonilist lähenemist.

Meie 6.mai kõrtsi nimi saab olema La Guingette, mis maakeeli tähendab suvist sadamakõrtsi, lihtsa kuid hea söögi ning meeleoluka muusikaga.

Seda üritust tehes oleme pööranud maksimaalset tähelepanu eeskätt toidule ja teenindusele, jättes täiesti kõrvaliseks keskkonnast tingitud eripärad ning püüame Teieni tuua Marseille sadamakaide kärarikka õhustiku.

Et mitte seada oma külalistele takistuseks kaugeid vahemaid jms. loome oma “pop-up” kõrtsi Rotrermanni kvartalis asuvasse Nisu-rukki veskisse.

Ürituse läbiviimiseks oleme kaasanud 4 toidukohta: Tigu, Põhjaka, Platz ja Ribe.

Kõrts avab oma uksed 6.mai kell 18:00 Kristeli käe all valminud vahemerepärase menüüga, kell 21:30 avame baari ja kööki astub DJ Mart Juur, kes mängib meeleolukat levimuusikat kella üheni.

7.mail on eeskavas 5-käiguline, veidi pidulikumat stiili õhtusöök, mille valmistab Põhjaka chef Ott koos Kristeliga endisest Tigu kohvikust, Veikoga Platzist ja Jörgeniga Ribest. Söömaaeg tuleb, nagu Põhjakale kombeks, eestipärane.

Lähipäevil teatame kuidas saab bronneerida kohti!

* tekst on ka veel lihvimata kuna see on homne uudis!

Advertisements

6 responses to “Väiksed sahinad enne ametlikku teadeannet!

 1. Meie broneerime endale koha 6.ndal.

  K- ma võtsin E. käest täna fotokakaardi enda kätte, homme katsun sulle pilta ka saata.

 2. Pingback: Plaanis on « Rohesilmne Maailm·

 3. Saate kõik, ma saadan isiklikult teile teated kui me oleme Veikoga saanud maha istuda ja rääkida kuidas seda regamist täpselt teha 🙂

 4. Tere!
  Oleme Indrekuga ikka fännid olnud ja korduvalt Tigus käinud (nägusid ikka mäletate). Kas 6-l mahuksime ka kuidagi punti. Muidu murrab kurptus Tigu järele täitsa maha…
  Ikka lootes,
  Viia
  5063429

  mul on vana Tigu nummõr aga ei tea, kas sellega enam tabab…

 5. Viia!
  Me istume Veiko ja Urmetiga teisipäeval maha ja paneme täpselt paika kuidas ja kes meist bronne hakkab võtma. Siis teatan. Saada mulle kristel@tigukohvik.ee peale oma e-mail, ma saan su listi panna, et siis ametlik teade juba saata!
  Meil on planeeritud üritus 80-le, aga kui on rohkem huvilisi, siis suudame ka 100 inimest mahutada. Nii, et ma loodan, et kõik mahuvad!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s