Viimased päevad Vilmsi tänaval…

Vaatamata sellele, et me veel loetud päevi tegutseme, on meil ikkagi värskendav uuendus köögis. Meil on kuni Tigu võiduka lõpuni abiks äsja kokakooli lõpetanud noormees- tõeliselt tubli ja ma ennustan talle kõrget lendu Eesti kulinaariataevas. Aprillist läheb ta tööle ühte meie lemmikrestorani, mida ma praegu ei nimeta ja loodame, et noormees saab meilt väärtusliku kogemuse just mereandide näiteks kalmaari või kaheksajala töötlemisega ja muidugi kalad… 🙂

Väike agenda 1.aprillini:
12.veebruar- kinnine üritus nn. LUTSUPIDU. Lutsusupi ja lutsumarja retsept läheb ka Postimehe märtsi alguse mingisse erinumbrisse. Antud üritus on meil igaaastane traditsioon olnud.
14. veebruar- EI TÖÖTA
24. veebruar töötame, aga pole veel välja mõelnud, kas teeme mingi rahvusliku roa ka, aga külalised võiksid sini-must-valget kanda!
25-27 veebruar oleme Tigu rahvaga talvepäevadel
8.märts Vastlapäev- oasupp, traditsiooniliselt teeme Mardi Gras gumbot ja ootame infot, kust saaks parimaid vastlakukleid. Siiani oleme ostnud neid Loiri pagarist.
18. märts- kinnine veiniüritus Portugali veinide ja toidu teemal
1. aprill- kutsetega õhtu lõpetamisele. Kell 19.00 on pidulik Tigu sildi maha võtmine puhkpilli orkestri saatel. Kõigile, kes sellele tseremooniale tulevad, pakume klaasike Picpouli!
Varsti selgub ka märtsi viimase nädala plaan: Prantsuse sõbrad, kes olid kohal ja kokkasid nädalake kui Tigu 2006 avasime, tahavad tulla ka viimasel nädalal kokkama ja sulgemise juures olla 🙂

Sügisel alustame uute ruumide otsinguid, plaan on avada uus koht Beaujolais 2011-ks!

4 responses to “Viimased päevad Vilmsi tänaval…

  1. Tubli Kristel!
    Sul on kindlalt paigas kõik kuna lõpetad, kuna alustad. Mul on selgepilt, et kui nüüd korraga ei jõua siis lootust ei lase Tigu mult ära võtta sügise suhtes.

    Picpoul on megahää vein!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.