Laupäev laadal

Täpsemalt oli tegemist üritusega, mille ametlik nimi oli VI Kalevipoja kala- ja veefestival ja toimus see Peipsi ääres Kasepääl. Viibisin ma seal täpselt 15 minutit ja põgenesin.  Aga sellised üritused polegi mulle, vaid kohalikele, kes olid lõbusas meeleolus juba keskpäevaks. Ma ei tea miks ma arvasin, et Peipsiäärsed üritused tähendavad palju uhhaad, kala, sibulat , soolakurki etc. Naiivne….

Kui me kohale jõudsime, oli ranna äärde üles pandud lava ja seal laulis….ei keegi muu kui Toomas Anni ja rahvas lõi tantsu…

Edasi kulgesime laadaplatsi poole, kus müüdi toredaid sibulavanikuid ja suitsukala. Enamus toitlustusputkasid  pakkusid nagu ikka vorsti, grillliha etc.  Aga staadioni esimene putka, millest ei saanud üle ega ümber, oli see:

Ma ei pea ennast läbi-lõhki linnainimeseks ja mu oma saunake asub Kasepäält mõne kilomeetri kaugusel, aga selline laadapull ei ole minule vastuvõetav ja ausalt öeldse tekitas nii suure vastikustunde, et panin ühe peas keerleva projekti paariks nädalaks laagerduma. Ma lihtsalt kardan selliseid inimesi, kes keskpäevaks on purjus,  kuulavad Toomas Annit ja siis astuvad grillvorsti järades Keskerakonda.

Mõned kaunid vaated laadalt ka:

One response to “Laupäev laadal

  1. Samal ajal toimunud Karilatsi ökolaat oli aga tõeline loodustoodete laat, uusi ja põnevaid kauplejaid kohe hulgi. Ja keegi ei meelitanud kuhugi astuma:):):).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.