Pizzaõhtu

Photo 102 Photo 101  Photo 104 Photo 106

Eile kåisime külas Alainil, kes meile eelroaks pizzetasid küpsetas. Selleks puhuks on tal loomulikult aias pizzaahi, kuhu tehase elav tuli ehk comme il faut… Pizzad olid head, nii et teiseks käiguks olev põrsapraad läks vaevu alla-pizza täidab hästi kõhtu.

Täna õhtul oleme külla kutsutud Anatole-ile ja Renatale. Renata on rahvuselt slovakk ja täna pakutakse meile Slovaki rahvusköögi hõrgutisi.

Homme on see päev kui saabub Marko ja Patrick teeb kodus süüa. Algul rääkis ta paarist külalisest keda ta kutsub. Täna räägitakse 8-st inimesest…

Aga ilm keeras ära, homme pidi tulema tugev äikesevihm ja vaatame siis, mis edasi saab…võib-olla peame põgenema Hispaaniasse suve otsima!

5 responses to “Pizzaõhtu

  1. Kristel , väga lahe! Säänseid pitsasid vist meie kandis annab otsida.
    Aga et ikka vähem äieksetorme teile sinna suunduks!

    Mis huvitavad road slovakkidel olla võivad? Me aasta tagasi kui naabrimehega Slovakkias õpepreisil käisime, siis rahvusroaks pakuti miskiseid jahuklimpe veel jahusema piimakastmega. Sääne süük hästi alla es läe a noh är iks saimi kuigina söödud 🙂

  2. Adeelekene, kas sa ei tahaks meie kandis söömokohta avada- siin ei ole ühtegi söögikohta kuhu naabrimehega sinu uhkeid pitsasid proovima minna:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.