Tigu läheb täna Argo baari

Tigulised ei saa ka puhkepäeval üksteiseta elada ja seetõttu on järjekordne  puhkepäev toredasti organiseeritud. Täna on meil laud bronnitud Vilmsi ja Faehlmanni nurgal asuvasse Argo baari .

Alar käis reedel peremehele rääkimas  mis me süüa tahame- peremees lubas minna turule ja täna kell 14.30ks saab meile laud kaetud olema. Mis me siis süüa soovime?  Eks ikka kodutehtud dolmasid, kreeka pähkli kastmes baklazaane , lamba saslõkki…

Meie noorreporter Ines teeb pärast kokkuvõtte.

12 responses to “Tigu läheb täna Argo baari

  1. me pidime peaaegu just hiljuti minema, aga sel hetkel tundus pisut murettekitav, et seal ühtegi inimest ei olnud (aga äkki tuli). mulle sellised ettevõtted tegelikult meeldivad, eriti peale Gruusias käiku, kus iga putkat restoraniks nimetati (üldjuhul toit tiitlit vääris, pisut lagunemakippuvad seinad mitte;). aga suvel näikse neil terrassikene ka olevat, siis oleks ikka väga viis, peab ikka plaani võtma.

  2. sinna niisama sisse pole mõtet astuda- parem on enne öelda, et tuled. Siis on neil kõik asjad olemas ja söök on seal hea. Teenindust pole seal olemas, aga kui oled karastunud ja vene keelt mõikad, saab hakkama.

  3. sinna tuleb kohale minna ja gruusia aksendiga rääkima…helistamine on mõtetu- kui naine vastu võtab, on sama hea kui sa kodus oma põrandaharjale oma soovid ära räägid. Peremees peab sind nägema ja tead selline mägede värk…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.