Teade meie klubiliikmetele!

 Järgmine veiniõhtu toimub kas 27.veebruar või 6. märts ja teemaks ei ole nagu algul sai väljakuulutatud Bordeaux ja Medoc, vaid teeme talve puhul põhjaliku Chateauneuf- du- Pape koolituse-tutvumise-proovimise. Võtame ette eri chateau-d ja aastakäigud 2 valget, 4 punast. Kui kuupäev paigas, saadan teile laiali mailid, et mis vein ja kui kallis…

12 responses to “Teade meie klubiliikmetele!

  1. Käige korra Bordeauxi veinireisil ära ja kohe saab teist fänn. Hea Bordeaux on ikka väga väärt jook, aga lihtsalt aia esimesed veinid on nii siga kallid. Chateauneuf on ju mõnes mõttes sama loogika vein- on segu, ei ole ühe viinamarja vein ja sõltub veinimeistri oskustest kuidas ta marjad kokku segab. Aga lihtsalt talvel on Rhone-i orgu õige aeg juua…

  2. Käisime. Ch Mouton Cadet’s tavaline turistikas – pakuti nii kirbet laket, et pakkuja isegi mitte sülitamisejagu suhu ei võtnud.
    Ch Kirwanis saime elamusi küll – Les Charmes de Kirwan 1979 oli viimane ja väärikaim. Aga ikkagi kisub mind Rhone’i poole. Ehk tõesti ka see talvine niiske-külm kliima ja toit sinna juurde. Aga laupäeval toob Ede meie cassoulet juurde just Medoci, Ch la Gorce 2000 ja 2005. Saab näha, kuidas mekib. Egas ma hea bordoo vastane ole, loomulikult joon iga kell. Aga sul on õigus – seni, kuni me veel dividendidest ei ela, peab valima, mida oma raha eest juua. Prantsusmaal on kõik peale pinot ja bordoo taskukohasem. Itaaliastki saab elamusi.

  3. Mouton Cadet pole ju Bordeaux selles mõttes veiniaia vein- see on odava veini tootmine rida. Õige mõis on Chateau Mouton Rothschild ja see on ikka väga väga vinge mõisa ja väge vinge hinnaga vein..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.