Kuhu teha Deli pood?

 See on miljoni dollari küsimus. Sest pood peab asuma seal, kus on rahvast- ka argipäeviti. Läheduses peab olema parkla.  Minule tundub, et hea koht on Maakri tänav, ka Liivalaia, mis jääb Stockmanni ligi, aga ka Rävala ja mingil osal Narva maantel oleks jumet?

Palun aktiivselt arvamust avaldada- kõigi vastajate vahel loosime välja võimaluse uue poe avamistöödes osaleda:)))

35 responses to “Kuhu teha Deli pood?

  1. Pigem Viru, aga Viru vastas üle tee on Foorumi keskus, panin tähele, et Cafe Peterson mis seal oli on kinni pandud, huvitav on see pind selle poolest, et asub kohe Vapiano vastas, inimene käib, sööb kõhu täis, ja vaatad, pood, ostaks midagi head koju ka kaasa. okei, ma ei ole turunduse asjatundja ju ka:), lihtsalt korraks välgatas.

  2. Mu meelest need suured keskused on jubedad. Ei tõsta ma jalga vabatahtlikult ei Virusse ega Kristiinesse. Ja ei usu mina, et see kaubanduskeskus mõistlikke kliente annab.
    Kui Deli, siis seal peaks miski aura ka olema.

  3. Täna hommik andis mulle ka uusi mõtteid. Näiteks, et restotan Muuseumi vastu kerkivad majad, kuhu isegi pakuti restoranipinda. See võib muidugi olla linna kõige kallim pind.
    Kalamaja on ikkagi piirkonnast Kesklinn väljas. Kuigi ma mõtlesin ta peale-aga inimesed, kes seal ei ela, ei satu sinna (kuna seal miskit muud pole veel) Kalamajas aga leiaks kindlasti mõnusa auraga pinna..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.