Väike järjekordne ülevaade meie elust provintsilinnas

Täna on tõeliselt nutune ilm- esmaspäeva õhtu,  mis on mu nn. vaba päev, kus ma töötan vaid 11 st- 17.00ni ehk kõigest häbiväärsed 6 tund ja 6 tundi võiksin täitsa kulutada mingile kultuuriprogrammile, siis loomulikult sajab… Eks siis tuleb kodus memuaare kirjutada 🙂

Eelmise nädala suursündmus kindlasti oli laupäev,  mil meie pool peeti Krahviaia Paarikal osalejatele meelelahutuslik õhtusöök.  Selgituseks, et Krahviaias asuvad meil tenniseväljakud ja antud nimetust kannab harrastusmängijate igaaastane paarismängu võistlus 🙂
Arvan, et õhtu oli igati õnnestunud- mina oleks külalisena küll rahul olnud. Terrassil oli meil avatud austri baar, kus Sten avas austreid (sai villi ka kätte…ikka oli avamist)

Buffet laua menüü koostamisel  püüdsin ühildada Tigu klassika muidu klassikaga  ja muidugi pidi läbi mõtlema, kuidas see kõik laual välja näeb. Ma arvan, et asi õnnestus- olen rahul 🙂

Lõhe graavis Karl ja siin Läänemaal on inimesed kaasasündinud andega rootsipäraseid asju teha. Karli ” gravad lax” sai minult 12 punkti.

Pakkusime tuuna tartari, Chevre Chaud´i, Matjes heeringat pošeeritud munaga, juba mainitud graavilõhet, rostbiifi, moules mariniere´i, beebi kaheksajalgu, aurutatud tursafileed selitatud või kastmes rohke tilliga, Thomas Kelleri moodi küpsetatud  maisitibusid.

Õues oli püsti meie endine DJ pult,  kes uues elus söegrill on.  Seal sai grillitud Uus- Meremaa tallekarreed, mille Karl oli paar päeva varem kuivmarinaadi pannud:

Tenniserahva meeleolu hoidis kõrgel Tanel Padar unplugged versioonis

Rahvas oli vahva, lõi tantsu ja elas kaasa Tanelile…pärast Taneli esinemist tuli pulti Lilienthal Tom, kelle disko rahval vere kuumaks küttis. Siinkohal tahan teha reklaami: Tom teeb meil diskot reedel, 3 augustil-  tulge kindlasti, muusikavalik on tal kümnesse:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.