Tigu majutus

Tigu on kodumajutus ehk ma rendin külalistele oma majas tube. Külalistetoad on eraldi majatiivas ning pererahva tubadega otseühendust ei ole.

Miks võiks kodumajutust eelistada hotellimajutusele? Te hoiate kokku kõvasti aega võrreldes “ise avastamisega”. Mina ei jaga kliendile kätte koostööpartnerite aadresse restoranide, baaride või muude atraktsioonidega, vaid juhatan teid kohtadesse, mis mul on aega võtnud mitu aastat, et neid üldse avastada. Lisaks on kindlasti enamustele inimestele vaja ka “veiniabi” ja suunamist, mida süüa võiks.

Kesk-ja Põhja-Portugal on rikas ajaloo- looduse- ja kultuuri poolest. Nädal oleks miinimum, et midagi põhjalikumalt näha, kuid olen õppinud ka 2 päevaseid tihedaid programme pakkuma- ookean, mäed, vein, mereannid ja kohalik portselanivabrik “Vista Alegre”.

Kui soovite tutvuda kiltkiviküladega, kuhu tuleb vahel 5 km matkata, sest autoteed külasse ei lähe, käia ära maailma pikimal jalakäijate rippsillal, tutvuda viimase kuninga jahilossi ja termaalvetega, külastada veinimõisa ja ööbida seal, vaadata päikeseloojangut ookeaniäärses lounge’is kus pakutakse maailma parimat valge veini Sangriat, käia mägikülas kus elab 2000 kitse ja 50 memme, siis on teil vaja minu abi 🙂

Otse läheb külaliste majaossa, vasakule keerates on külaliste käsutuses kaminasaal ja söögituba.
Vasakul 2 tuba ja paremal 1 tuba oma WC ja dušširuumiga

Tigul on majutuseks pakkuda 3 tuba kokku 6le inimesele nagu ülav pildilt näha. 2 aiapoolse tubade sanitaarruum on ühine ja asub koridoris. Tänavapoolsel toal on omakorda väike koridor WC ja dušširuumiga.

  1. Tänavapoolse aknaga tuba ehk koridorist vasakule. See oli perenaise ja peremehe magamistuba. Vannitoas on algsed azulejo’d (keraamiline plaat) Koridoris seinakapp riiete jaoks. Lai kõva madratsiga voodi. Akendel nii luugid. Konditsioneer. Toal individuaalne WC ja dušširuum.

2. Laia voodiga tuba aiapoolse vaatega. WC kõrvaluksest, seinakapp koridoris. Kõrvaltuba 2 üheinimese voodiga. Sobibki nn. peretoaks 4 liikmelise perele. On võimalus ka lisavoodiks.

3. Tuba 2 voodiga.

Lisaks on külaliste kasutuses elutuba suure kaminaga, söögituba ja aed grillimisvôimalusega.  On pesupesemisvõimalus. Kokkuleppel saab kasutada ka kööki vôi tellida õhtusöök. Loomulikult tutvustan teid ümbruskoha parimate vaatamisväärsusete ja söögikohtadega. Saab tellida ka kuni 20le inimesele aiapidu. Inimesi saab majutada ümbruskonna hotellidesse ja kodumajutustesse.

Majas on ülikiire internet.

Toa hind perioodil mai-november

60 eurot tuba/ 1 öö

Alates 2st ööst 50 eurot tuba

Hommikusöök 7 euro/pax

November- mai

70eurot tuba/ 1öö

Alates 2st ööst 60 eurot tuba.

Grupid koos giidimisega räägime läbi eraldi 🙂